4.klasside “Five O´clock Tea” ehk Kellaviietee pidu. Õpilased olid rühmadesse jaotatud ja iga meeskond pidi katma endale teepeo jaoks laua, millelt ka kohustuslikud elemendid puududa ei tohtinud. Lauad said väga uhked ja õpilased nägid kõvasti vaeva. Imelised kaunistused, maitsvad suupisted ja elegantsed teetassid. Parima laudkonna valimine osutus nii raskeks, et otsus kuulutatakse välja esmaspäeval. 

Jõime teed, sõime suupisteid, nautisime mõnusat atmosfääri ja saime teada, milline on tõelise teepeo etikett, kombed ning ajalugu. Külalisesinejana aitas teepidu läbi viia Kairi Normak, kelle tegemiste hulka kuulub ka teepidude korraldamine. Seda aga väga traditsioonilises ja suurejoonselises võtmes. Ta on mitmel korral auhinnatud kõrgete kohtadega teeninduse valdkonnas,  Ta on teinud tööd kuulsates Londoni hotellides, saatkondades ja isegi Buckinghami palees, kuninganna teepeol. 
Lapsed olid väga rahul ja eriti palju rõõmu tegi inglise keele õpetajatele see, et nii palju vaeva oli nähtud. Õpetajad on oma õpilaste üle väga uhked. Üritus osutus väga edukaks ja tekitas palju positiivseid emotsioone. Kindlasti saab sellest ilus traditsioon.