18.12.19 toimus Kose Kultuurikeskuses 5.-12. klasside jõulupidu/Playbox. Kokku astus lavale 12 klassikollektiivi (10. klasside ühisnumber, 12. klass, 6.C klass, 6. A klass, 6. B klass, 7. A klass, 9. A klass, 7. B klass, 5. B klass, 5. C klass, 11. klass ja 5. A klass). Avanumbrina esines sündmusel näitering ning üllatusesinejatena Kose Gümnaasiumi õpetajad.

Tänavu moodustasid žürii Kose Gümnaasiumi vilistlane ja näiteringi juhendaja Hans-Kristian Õis, Kose Gümnaasiumi vene keele ja rütmika õpetaja Svetlana Šutova ning Kose Gümnaasiumi hing ja süda Kaide Meerits.

Žürii tõi välja, et kõikide etteastetega olid õpilased vaeva näinud, seega jätkus kiidusõnu kõigile, kes lavale astusid. Kiidusõnad said ka õhtujuhid Eleriin Torjus (9. A) ja Rasmus Talv (10. A).

Juhendist lähtuvalt hindas žürii etteastete kava terviklikkust: sarnasus jäljendatavatega, lavaline liikumine, kontakt publikuga, energilisus, kostüümid (sh lisavahendid) ja meeskonnatööd. Hindamine toimus kahest vanuseastmes: 5.-8. klass ja 9.-12. klass ning mõlemas astmes valiti välja kolm parimat (kõige enam punkte saanud) klassi. Samuti andis žürii välja eripreemiad igale etteastele. Olulisel kohal oli ka rahvahääletus (kokku osales hääletusel 140 inimest).

Tulemused:

5.-8. klass 

  1. koht – 6. C klass
  2. koht – 7. B klass
  3. koht – 6. A klass

9.-12. klass

  1. koht – 9. A klass
  2.  koht – 12. klass
  3.  koht – 11. klass

Rahvalemmik: 11. klass

 

Täname suurelt ja veelkord ka meie toetajaid: Henkel Schwarzkopf, AW stuff ja Kose Pitsa & Kohvik!

Jäädvustused videomaterjalina jõuavad esinejateni esimesel võimalusel!

 

Õhtujuhid: Rasmus Talv ja Eleriin Torjus (jäädvustas fotoboks)