Kes ma olen?

Kus õppida?

Kuhu pöörduda?

Arendustöögrupp

Töögrupi eesmärk on viia kooskõlla kooli õppekava, arengukava ja arengusuunad praeguste haridussuundumuste ja õpikäsitlusega. Märksõnad: õppetöö kvaliteet, kooli maine ja turundus, erinevad projektid, koostööprojektid, leida väljundeid, kuidas kooli uusi õpetajaid ja õpilasi “meelitada”, koolitused, rahuloluküsitlused, sisehindamine. Läbivate teemad on meie praegused strateegilised põhiküsimused: õppetöö ja õpimotivatsioon koostöö ja infovahetus konkurentsivõime ja maine

Arendustöögrupi juht: Ruslan Seredjuk
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Digiarengu töögrupp

Töögrupi eesmärk on korraldada ja suunata sihipäraselt kooli digiarengut. Teie töödokumendid saavad olema IT arengukava, digipeegel, õpetaja digipädevuse standard, progetiiger jne. Ühe ülesandena on ka analüüsida digiarenguks rahastamise võimalusi.

Digiarengu töögrupi juht: Astrid Sildnik
astrid@kose.edu.ee

Sünnipäeva töögrupp “KG95”

Töögrupi eesmärk on teha ettevalmistusi ja korraldada üks korralik juubelipidu “Meie kool 95” koostöös vilistlaskoguga ja teiste esindajatega (päevakava, esinejad, eelarve, kutsed, toitlustamine.

Töögrupi juht Anne Kruuse
anne@kose.edu.ee

Tervisenõukogu

Töögrupi eesmärgiks on korraldada ja suunata sihipäraselt laste tervislikuks arenguks ja kasvuks vajalikke tegevusi, et parandada õpilaste tervist ja üldist elukvaliteeti. Propageerida koolis tervislike eluviise, jälgida kooli toitlustamist ning pakutavate toitude valikut. Viib läbi sisehindamist ja arendustööd. Tervisenõukogu alla kuuluvad ka vaimse tervise teemad (ennetusmeetmed).

Tervisenõukogu juht Riina Vainu
riina.vainu@kose.edu.ee

Töökeskkonnanõukogu

Eesmärgiks on analüüsida kooli töötingimusi ning jälgida, et kõik töötervishoiu ja tööohutuse nõuded oleksid täidetud. Koostab riskianalüüsi ja hindab tulemusi ja selle tegevuskava täitmist; hindab toimunud tööõnnetusi; töökeskkonna-alaseid probleeme, tehes tööandjale ettepanekuid nende lahendamiseks ning jälgides lahenduste täitmist.

Janne Toomet
janne@kose.edu.ee

Huvihariduse töögrupp

Töögrupi eesmärk on korraldada ja suunata sihipäraselt kooli huvitegevust. Suunata uute ringide ja algatuste elluviimist ning leida huvitavaid õppetööd ja last arendavaid tegevusi. Teha koostööd vallavalitsuse kultuurinõunikuga. Leida võimalusi huvitegevuse rahastamiseks.

Huvihariduse töögrupi juht: Katrin Taniste
katrin.taniste@kose.edu.ee

Leia meid Facebookis

Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data01/virt72849/domeenid/www.kose.edu.ee/htdocs/wp-includes/wp-db.php on line 3215

Click edit button to change this text.