Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact

Filter

All Management Teachers Haldustalitus Employees Tugikeskus

Job position
 
Management (4)

Martin Medar

Director
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14-15:40

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

N: 12:55 - 13:40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

R: 15:50 - 16:35

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40
Teachers (56)

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

N: 12:55 - 13:40

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Mare Kivistik

History
mare@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14 - 14:45

Epp Kevvai

Kodundus
Tütarlaste käsitöö
eppk@kose.edu.ee

Reception time:

K: 15:50 - 16:35

Inge Vestrik

Mathematics
inge.vestrik@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Moonika Oll

History
moonika.oll@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:45 - 15:40

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Reception time:

N: 14:55 - 15:40

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14 - 14:45
K: 14:55 - 15:40

Liina Urgas

Mathematics
liina@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14:55 - 15:40

Epp Tähe

Geograafia
Loodusõpetus
epp@kose.edu.ee

Reception time:

N: 14 - 14:45

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14 - 14:45

Kärt Matiisen

Mathematics
kmat@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14:55 - 15:40

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Reception time:

K: 12 - 14

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Reception time:

N: 13:50 - 14:35

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Reception time:

N: 13:50 - 14:35

Kai Tammik

Klassiõpetus
kai@kose.edu.ee

Reception time:

E: 12:55 - 13:40

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Reception time:

N: 12:55 - 13:40

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Reception time:

E: 12:55 - 13:40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Reception time:

N: 14 - 14:45
K:14 - 14:45

Lea Danilova

Loodusained
Mathematics
lea@kose.edu.ee

Reception time:

N: 15:50 - 16:35

Kadri Uustalu

Insenerigraafika
Kunstiõpetus
Uurimistöö alused
kadri@kose.edu.ee

Reception time:

R: 14 - 14:45

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Reception time:

K: 15:50 - 16:35

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Reception time:

K-N: 13:05 - 13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Reception time:

K: 15:50 - 16:35

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14 - 15:40

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Annika Kannenberg

Dessert
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:55 - 15:40

Katrin Taniste

History
Loovtöö alused
katrin.taniste@kose.edu.ee

Reception time:

N: 13:05 - 13:50

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Reception time:

N: 12:55 - 13:40

Astrid Ojasoon

History
Toidutehnoloogia
Ühiskonnaõpetus
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Reception time:

K: 14:00 - 14:45

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Reception time:

K: 12:55 - 13:40

Riina Vainu

Klassiõpetus

riina.vainu@kose.edu.ee

Reception time:

R: 12:55 - 13:40

Ave Altmets

Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Reception time:

K: 13:50 - 14:35

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Reception time:

T: 13 - 14:30

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus

angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Svetlana Šutova

Rütmika
Vene keel
svetlana.sutova@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14:55 - 15:40

Kadri Pulk

Bioloogia
Mathematics
kadri.pulk@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Grete Lipp

Klassiõpetus
Inglise keel

grete.lipp@kose.edu.ee

Reception time:

E: 12:55 - 13:40

Kairi Rebane

Inglise keel

kairi.rebane@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14:55 - 15:40

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus

moonika@kose.edu.ee

Reception time:

R: 14:55 - 15:40

Monika Aljas

Mathematics

monika@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Reception time:



Merje Laur

Klassiõpetus

merje.laur@kose.edu.ee

Reception time:

T: 13 -14:45

Kristel Jaska

Loodusained

kristel.jaska@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14 - 15:40

Inge Andresen

Keemia

inge.andresen@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus

natalja.liit@kose.edu.ee

Reception time:

T: 14 - 14:45

Pille Rask

Klassiõpetus
Mathematics
pille.rask@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Sander Mölder

Kehaline kasvatus
Inglise keel

sander.molder@kose.edu.ee

Reception time:

E: 14 - 14:45

Kristel Aalbok

Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laborant looduslaboris


Kristi Arusoo

Klassiõpetus

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)

Reception time:

E: 14 - 14:45
Haldustalitus (16)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com


Jüri Plado

Töömees


Janno Tüli

Töömees


Virge Luht

Köögitööline


Viivi Truu

Köögitööline


Õnne Andreas

Koristaja


Anne Baikova

Koristaja


Liilijan Loik

Koristaja


Marju Orasi

Koristaja


Marje Sleng

Koristaja


Helve Suviste

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Kaja Andreas

Kokk


Ene Žimmermann

Köögitööline

Employees (6)

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Info- ja haridustehnoloog

natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee


Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda www.kool [at] kose.edu.ee


Cathy Sildver

Development manager
cathy.sildver@kose.edu.ee

Tugikeskus (9)

Katrin Liiv

Sotsiaalpedagoog
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Reception time:

E-T: 8 - 16
K-N: 8 - 15

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Reception time:

E-R: 8 - 15

Kristina Kulagina

Psühholoog
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

T-N: 10 - 15:30
R: 8:30 - 15:30

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Reception time:

Kokkuleppel

Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik

maila.savi@kose.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.