Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact

Filter

All Management Teachers Haldustalitus Employees Tugikeskus

Job position
 
Management (4)

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00
Teachers (78)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale N 8.tund, kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund, kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Monika Aljas

Mathematics
monika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E-R 11.40-12.00

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Lea Danilova

Mathematics
lea@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T ja N 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.40 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Reception time:

eelneval kokkuleppel E,T,N alates 15.00
konsultatsioon õpilasele T 13.05

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 15 00
klassijuhataja töö klassiga K 12.45- 13.05

Annika Kannenberg

Psühholoogia
Eesti keel
Dessert
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14:00-14:45
klassijuhataja töö klassiga E kell 10.35

Mare Kivistik

History
mare@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse
toomas.kutsar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Kunstiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Merje Laur

Kunstiõpetus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N12.00 - 14. 00 ja R 13.00 - 14.00

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Eelika Lüll

Terviseedendus ja treening
Loodusained
Inglise keel
eelika.lyll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 - 15.30
klassijuhataja töö klassiga E 12.45-13.05

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 12.00 - 13.00

Sander Mölder

Ujumine
Kehaline kasvatus
Inglise keel
sander.molder@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.55 - 15.40
konsultatsioon õpilasele E 14.55 - 15.40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale T 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Ave Oja

Meediaõpetus
Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.45-16.00

Astrid Ojasoon

Õiguse alused
Ühiskonnaõpetus
History
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00- vastavalt õpilase vajadusele

Moonika Oll

Uurimistöö alused
History
moonika.oll@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R kell 14.00-14.45

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 13.45 või kokkuleppel

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale N 15.00-15.45
konsultatsioon õpilasele N 13.50-14.35

Pille Rask

Tööõpetus
Mathematics
pille.rask@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.30

Rassel Saluste

Ujumine
Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00 eelneval kokkuleppel

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 15.00

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
Eesti keel
Saksa keel
astrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga E-R

Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kai Tammik

Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel / E 14.00
klassijuhataja töö klassiga N 9.50

Katrin Taniste

Loovtöö alused
History
Dessert
katrin.taniste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 15.00
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Sille Tekku

Loodusained
Inglise keel
sille.tekku@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (klassis nr. 9)

Rein Tint

Loodusained
rein@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.00 - 15.50 või kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele R 14.00 - 15.00 või kokkuleppel

Janne Toomet

Mathematics
janne.toomet@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 6. kl N 13.00 7. ja 8. kl N 14.00 - kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Helen Tuisk

Ujumine
Klassiõpetus
Kehaline kasvatus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Epp Tähe

Geograafia
epp@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 - 15.40
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Liina Urgas

Mathematics
liina@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Kadri Uustalu

Arvutigraafika ja pilditöötlus
Kunstiõpetus
Kunst arvutis
Insenerigraafika
Ruumikujundus
kadri@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Inge Vestrik

Mathematics
inge.vestrik@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K. 14.00 - ; N 15.00 - .
klassijuhataja töö klassiga E 10.35 - 11.55

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Sven Anton

Kriminaalõigus
sven.anton@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Madli Sepper

Käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.40 või muul ajal(eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilastele K 15.40 või muul ajal (eelneval kokkuleppel)

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Kerstin Kask

History
kerstin.kask@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Anne-Lii Raidme

Juhtkond
annekriipslii@gmail.com


Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Rakenduste loomine ja programmeerimise alused
Füüsika gümnaasiumis
Mathematics
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00-15.00 eelneval kokkuleppel, K 8.00-8.45 eelneval kokkuleppel

Kairi Kilp

Eripedagoog
History
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Dessert
kairi.kilp@kose.edu.ee

Reception time:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Killu Väliste

Klassiõpetus
killu.valiste@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Marianna Black

Klassiõpetus
marianna.black@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Janne Küttis

Mathematics
janne.kyttis@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga T 9.50

Airi Aalberg

Muusika
airi.aalberg@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.55 (eelneval kokkuleppel)

Liina Langi

Käsitöö ja kodundus
liina.langi@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T al 16.00 (eelneval kokkuleppel)

Demis Voss

Raamatupidamise alused
Projektijuhtimine
Ettevõtlusideed ja õpilasfirma
demis.voss@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Õnne Aro

Ujumine


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Haldustalitus (19)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Köögitööline


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Irina Jõgi

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Maarika Vainumäe

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees


Olga Ostapiv

Õhtune administraator (peamaja)

Employees (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Reception time:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele tööpäeviti vabal hetkel, T 16.00
klassijuhataja töö klassiga T 13.05

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Tugikeskus (13)

Katrin Liiv

Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Reception time:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E 10.00-12.00 (suures majas) T 8.00-15.00 (algklasside majas) K 10.00-12.00 (suures majas) N 8.00-16.00 ( telefoni-ja veebikonsultatsioonid) R 10.00-12.00 (suures majas)
Vastuvõtt lapsevanemale seoses klassiga - kokkuleppel.

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Reception time:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Reception time:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Reception time:

peamajas:
E 8.00-15.00, T 8.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid), K 8.00-15.00, N 8.00-15.00, R 8.00-14.00
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Heidi Ilomets

Logopeed
heidi.ilomets@kose.edu.ee

Reception time:

alates okt.2021, vastuvõtuajad täpsustamisel

Lilian Pulman

Tugiisik-abiõpetaja
lilian.pulman@kose.edu.ee


Kairi Kilp

Eripedagoog
History
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Dessert
kairi.kilp@kose.edu.ee

Reception time:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Elisabeth Koiduste

Abiõpetaja
elisabeth.koiduste@kose.edu.ee


Melanie Mardim

Tugiisik
5030566
melanie.mardim@kose.edu.ee


Tiiu Valdi

Kooliõde
55512814
tiiu@kose.edu.ee

Reception time:

https://kose.edu.ee/et/tervisekabinet

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Kose Gümnaasium

General information
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.