Koolielu

Huviringid


TASUTA HUVIRINGID 2019/2020
RING JUHENDAJA TOIMUMISAEG JA -KOHT
2.-4. klasside mudilaskoor Anne Kruuse Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13:00 - 13:45 (Kose Kultuurikeskus)
1. klasside mudilaskoor Anne Kruuse Neljapäeviti kell 12:00 - 12:45 (Kose Kultuurikeskus)
Lastekoor (5.-8. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 15:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi aula)
Noortekoor (8.-12. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti kell 16:00 - 17:30 (Kose Gümnaasiumi aula)
Poistekoor (1.-7. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:00 - 14:45 (Kose Gümnaasiumi aula)
Rahvatants (1.-2. klass) Ave Altmets Kolmapäeviti kell 12:55 - 13:40 (Kose Kultuurikeskuse tantsusaal)
Rahvatants (3.-4. klass) Ave Altmets Esmaspäeviti kell 13:50 - 14:35 (Tantsusaal)
Rahvatants (5.-6. klass) Ave Altmets Neljapäeviti kell 14:00 - 14:45 (Kose Gümnaasiumi peeglisaal)
Rahvatants (7.-9. klass) Ave Altmets Kolmapäeviti kell 15:00 - 15:45 (Kose Gümnaasiumi peeglisaal)
6. klassi lauluansambel Heli Sepp Kolmapäeviti kell 14:45 - 15:30
Solistid Anne Kruuse, Anneli Veinberg ja Heli Sepp Aeg kokkuleppel juhendajaga
3D printimine ja joonistamine (6.-12. klass) Kadri Uustalu Teisipäeviti kell 14:55 - 16:15 (Kose Gümnaasiumi arvutiklass)
Rokikool (8.-12. klass) Timo Varblas Esmaspäeviti kell 18:00 - 21:00 ja teisipäeviti kell 18:00 - 20:00 (Bändiruum)
1. klasside inglise keele ring Kai Tammik Neljapäeviti kell 13:05 - 13:50 (Kose Gümnaasiumi algkoolimaja)
Vaba arvuti ring (1.-5. klass) Natalia Prishvitsyna-Merkureva Teisipäeviti kell 14:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi algkoolimaja)

Muusikal "Nukitmoor" (5.-12. klass)

Hans Kristian Õis ja välisjuhendajad

Esmaspäeviti kell 14:00 - 16:00 (suulise osaga näitlejad) ja reedeti kell 14:00 (lauljad ja tantsijad)

Ajaperiood: detsember 2019 - aprill 2020

Korvpall Margus Matiisen E-R kell 16:00 - 18:00 (Kose Gümnaasiumi võimla)
Ujumine Õnne Aro E-R kell 14:00 - 17:00 (Kose ujula)
Võrkpall Agur Asperk Esmaspäeviti kell 14:00 - 16:00, kolmapäeviti kell 19:30 - 21:00 ja reedeti kell 15:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi võimla)
Kergejõustik Sander Prits ja Moonika Kallas E-R kell 13:00 - 18:00
TASULISED HUVIRINGID 2019/2020
RING JUHENDAJA TOIMUMISAEG- JA KOHT
Robootika (1.-12. klass) Piret Kõima ja Liisi-Ann Karro Olenevalt grupist (9 erinevat gruppi) toimub ring iga päev (Kose Gümnaasium)
Karate Katrin Taniste Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17:30 - 19:00 (Kose Gümnaasiumi maneež)
Parkuur (5.-12. klass) Märt Madison Kolmapäeviti kell 15:00 - 16:30 (Kose Gümnaasiumi maneež)
Judo (1.-6. klass) Rain Maltsev Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13:30 - 15:00 (Kose Gümnaasium)
JJ-Street tantsukool Mailiis Vosman Esmaspäeviti 19:00 - 20:00 ja neljapäeviti kell 18:30 - 19:30

 

TASULISED HUVIRINGID 2019/2020
RING JUHENDAJA TOIMUMISAEG- JA KOHT
Robootika (1.-12. klass) Piret Kõima ja Liisi-Ann Karro Olenevalt grupist (9 erinevat gruppi) toimub ring iga päev (Kose Gümnaasium)
Karate Katrin Taniste Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17:30 - 19:00 (Kose Gümnaasiumi maneež)
Parkuur (5.-12. Märt Madison Kolmapäeviti kell 15:00 - 16:30 (Kose Gümnaasiumi maneež)
Judo (1.-6. klass) Rain Maltsev Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13:30 - 15:00 (Kose Gümnaasium)
JJ-Street tantsukool Mailiis Vosman Esmaspäeviti 19:00 - 20:00 ja neljapäeviti kell 18:30 - 19:30

 

TASUTA HUVIRINGID 2019/2020
RING JUHENDAJA TOIMUMISAEG JA -KOHT
2.-4. klasside mudilaskoor Anne Kruuse Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 13:00 - 13:45 (Kose Kultuurikeskus)
1. klasside mudilaskoor Anne Kruuse Neljapäeviti kell 12:00 - 12:45 (Kose Kultuurikeskus)
Lastekoor (5.-8. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 15:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi aula)
Noortekoor (8.-12. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti kell 16:00 - 17:30 (Kose Gümnaasiumi aula)
Poistekoor (1.-7. klass) Heli Sepp ja Anneli Veinberg Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14:00 - 14:45 (Kose Gümnaasiumi aula)
Rahvatants (1.-2. klass) Ave Altmets Kolmapäeviti kell 12:55 - 13:40 (Kose Kultuurikeskuse tantsusaal)
Rahvatants (3.-4. klass) Ave Altmets Esmaspäeviti kell 13:50 - 14:35 (Tantsusaal)
Rahvatants (5.-6. klass) Ave Altmets Neljapäeviti kell 14:00 - 14:45 (Kose Gümnaasiumi peeglisaal)
Rahvatants (7.-9. klass) Ave Altmets Kolmapäeviti kell 15:00 - 15:45 (Kose Gümnaasiumi peeglisaal)
6. klassi lauluansambel Heli Sepp Kolmapäeviti kell 14:45 - 15:30
Solistid Anne Kruuse, Anneli Veinberg ja Heli Sepp Aeg kokkuleppel juhendajaga
3D printimine ja joonistamine (6.-12. klass) Kadri Uustalu Teisipäeviti kell 14:55 - 16:15 (Kose Gümnaasiumi arvutiklass)
Rokikool (8.-12. klass) Timo Varblas Esmaspäeviti kell 18:00 - 21:00 ja teisipäeviti kell 18:00 - 20:00 (Bändiruum)
1. klasside inglise keele ring Kai Tammik Neljapäeviti kell 13:05 - 13:50 (Kose Gümnaasiumi algkoolimaja)
Vaba arvuti ring (1.-5. klass) Natalia Prishvitsyna-Merkureva Teisipäeviti kell 14:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi algkoolimaja)

Muusikal "Nukitmoor" (5.-12. klass)

Hans Kristian Õis ja välisjuhendajad

Esmaspäeviti kell 14:00 - 16:00 (suulise osaga näitlejad) ja reedeti kell 14:00 (lauljad ja tantsijad)

Ajaperiood: detsember 2019 - aprill 2020

Korvpall Margus Matiisen E-R kell 16:00 - 18:00 (Kose Gümnaasiumi võimla)
Ujumine Õnne Aro E-R kell 14:00 - 17:00 (Kose ujula)
Võrkpall Agur Asperk Esmaspäeviti kell 14:00 - 16:00, kolmapäeviti kell 19:30 - 21:00 ja reedeti kell 15:00 - 16:00 (Kose Gümnaasiumi võimla)
Kergejõustik Sander Prits ja Moonika Kallas E-R kell 13:00 - 18:00