Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Tugikeskus Juhtkond Õppeosakond

Ametikoht
 

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12:55 - 13:40

Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Grete Lipp

Klassiõpetus
grete.lipp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Riina Vainu

Klassiõpetus

riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 12:55 - 13:40

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13 -14:45

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 13:50 - 14:35

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12 - 14

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13:00 - 14:30

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14 - 15:40

Monika Aljas

Matemaatika

monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Lea Danilova

Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 15:50 - 16:35

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus

angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Kristel Jaska

Loodusained

kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 15:40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45
K:14 - 14:45

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus

moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14:55 - 15:40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45
K: 14:55 - 15:40

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus

natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Katrin Liiv

HEV koordinaator
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 8-15 peamajas; T 11-15 algklasside majas; K 9-15 peamajas; N 8-15 algklasside majas. R 8-14 peamajas

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-N: 13:05 - 13:50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14-15:40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 15:50 - 16:35

Sander Mölder

Kehaline kasvatus
Inglise keel

sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:00 - 14:45

Moonika Oll

Uurimistöö alused
Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:45 - 15:40

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Kairi Rebane

Inglise keel

kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14:55 - 15:40

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14 - 14:45

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14:55 - 15:40

Katrin Taniste

Loovtöö alused
Ajalugu
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:05 - 13:50

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35