Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Haldustalitus Õppeosakond Tugikeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00
Õpetajad (79)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 8.tund, kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund, kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Monika Aljas

Matemaatika
monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E-R 11.40-12.00

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Lea Danilova

Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T ja N 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.40 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

eelneval kokkuleppel E,T,N alates 15.00
konsultatsioon õpilasele T 13.05

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 15 00
klassijuhataja töö klassiga K 12.45- 13.05

Annika Kannenberg

Psühholoogia
Eesti keel
Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14:00-14:45
klassijuhataja töö klassiga E kell 10.35

Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse
toomas.kutsar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Kunstiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Merje Laur

Kunstiõpetus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N12.00 - 14. 00 ja R 13.00 - 14.00

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Eelika Lüll

Terviseedendus ja treening
Loodusained
Inglise keel
eelika.lyll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 - 15.30
klassijuhataja töö klassiga E 12.45-13.05

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele eelneval kokkuleppel

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
Majanduse alused
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.00-17.00
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 12.00 - 13.00

Sander Mölder

Ujumine
Kehaline kasvatus
Inglise keel
sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.55 - 15.40
konsultatsioon õpilasele E 14.55 - 15.40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, vajalik eelnev registreerimine heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30 - 16.30
klassijuhataja töö klassiga reedel 13.30 - 14.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Ave Oja

Meediaõpetus
Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.45-16.00

Astrid Ojasoon

Õiguse alused
Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00- vastavalt õpilase vajadusele

Moonika Oll

Uurimistöö alused
Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R kell 14.00-14.45

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 ja muul ajal eelneval kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 13.45 või kokkuleppel

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale N 15.00-15.45
konsultatsioon õpilasele N 13.50-14.35

Pille Rask

Tööõpetus
Matemaatika
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.30

Rassel Saluste

Ujumine
Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00 eelneval kokkuleppel

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 15.00

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
Eesti keel
Saksa keel
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga E-R

Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kai Tammik

Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel / E 14.00
klassijuhataja töö klassiga N 9.50

Katrin Taniste

Loovtöö alused
Ajalugu
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 15.00
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Sille Tekku

Loodusained
Inglise keel
sille.tekku@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (klassis nr. 9)

Rein Tint

Loodusained
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.00 - 15.50 või kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele R 14.00 - 15.00 või kokkuleppel

Janne Toomet

Matemaatika
janne.toomet@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 6. kl N 13.00 7. ja 8. kl N 14.00 - kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Helen Tuisk

Ujumine
Klassiõpetus
Kehaline kasvatus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Epp Tähe

Geograafia
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 - 15.40
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.45 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Kadri Uustalu

Arvutigraafika ja pilditöötlus
Kunstiõpetus
Kunst arvutis
Insenerigraafika
Ruumikujundus
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K. 14.00 - ; N 15.00 - .
klassijuhataja töö klassiga E 10.35 - 11.55

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Sven Anton

Kriminaalõigus
sven.anton@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Madli Sepper

Käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.40 või muul ajal(eelneval kokkuleppel)
konsultatsioon õpilastele K 15.40 või muul ajal (eelneval kokkuleppel)

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Kerstin Kask

Usundiõpetus
kerstin.kask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Anne-Lii Raidme

Eelkooli õpetaja
annekriipslii@gmail.com


Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
Uurimistöö alused
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-R 8.00, K 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Rakenduste loomine ja programmeerimise alused
Füüsika gümnaasiumis
Matemaatika
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00-15.00 eelneval kokkuleppel, K 8.00-8.45 eelneval kokkuleppel

Kairi Kilp

Eripedagoog
Ajalugu
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Inimeseõpetus
kairi.kilp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Killu Väliste

Klassiõpetus
killu.valiste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Marianna Black

Klassiõpetus
marianna.black@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Janne Küttis

Matemaatika
janne.kyttis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga T 9.50

Airi Aalberg

Muusika
airi.aalberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.55 (eelneval kokkuleppel)

Liina Langi

Käsitöö ja kodundus
liina.langi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T al 16.00 (eelneval kokkuleppel)

Demis Voss

Raamatupidamise alused
Projektijuhtimine
Ettevõtlusideed ja õpilasfirma
demis.voss@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Õnne Aro

Ujumine


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee


Birgit Vainu

Klassiõpetus
birgit.vainu@kose.edu.ee

Haldustalitus (19)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Köögitööline


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Irina Jõgi

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Maarika Vainumäe

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees


Olga Ostapiv

Õhtune administraator (peamaja)

Õppeosakond (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-16.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele tööpäeviti vabal hetkel, T 16.00
klassijuhataja töö klassiga T 13.05

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee


Kristi Mutanen

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Tugikeskus (13)

Katrin Liiv

Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E 10.00-12.00 (suures majas) T 8.00-15.00 (algklasside majas) K 10.00-12.00 (suures majas) N 8.00-16.00 ( telefoni-ja veebikonsultatsioonid) R 10.00-12.00 (suures majas)
Vastuvõtt lapsevanemale seoses klassiga - kokkuleppel.

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.15-13.00 (algklasside majas) 13.00-15.00 (suures majas) T 09.15-15.00 (suures majas) K 09.15-14.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (suures majas) R 09.00-15.00 (telefoni-ja veebinõustamised).
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

peamajas:
E 8.00-15.00, T 8.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid), K 8.00-15.00, N 8.00-15.00, R 8.00-14.00
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Heidi Ilomets

Logopeed
heidi.ilomets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

alates okt.2021, vastuvõtuajad täpsustamisel

Lilian Pulman

Tugiisik-abiõpetaja
lilian.pulman@kose.edu.ee


Kairi Kilp

Eripedagoog
Ajalugu
Loodusõpetus
Kunstiõpetus
Inimeseõpetus
kairi.kilp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eripedagoogi vastuvõtuajad: T 9.00-11.00; N 11.00-12.00; R 10.00-12.00. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel
vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Elisabeth Koiduste

Abiõpetaja
elisabeth.koiduste@kose.edu.ee


Melanie Mardim

Tugiisik
5030566
melanie.mardim@kose.edu.ee


Tiiu Valdi

Kooliõde
55512814
tiiu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

https://kose.edu.ee/et/tervisekabinet

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.