Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Haldustalitus Õppeosakond Tugikeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Martin Medar

Direktor
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14-15:40

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
55515763
heli@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 15:50 - 16:35

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40
Õpetajad (56)

Sirje Hanikat

Klassiõpetus
Õppejuht algkoolis
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Sigrid Kaju

Füüsika gümnaasiumis
Õppejuht
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Mare Kivistik

Ajalugu
mare@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Epp Kevvai

Kodundus
Tütarlaste käsitöö
eppk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Inge Vestrik

Matemaatika
inge.vestrik@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Moonika Oll

Ajalugu
moonika.oll@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:45 - 15:40

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14:55 - 15:40

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45
K: 14:55 - 15:40

Liina Urgas

Matemaatika
liina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Epp Tähe

Geograafia
Loodusõpetus
epp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Kärt Matiisen

Matemaatika
kmat@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14:55 - 15:40

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12 - 14

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:50 - 14:35

Kai Tammik

Klassiõpetus
kai@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 14 - 14:45
K:14 - 14:45

Lea Danilova

Loodusained
Matemaatika
lea@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 15:50 - 16:35

Kadri Uustalu

Insenerigraafika
Kunstiõpetus
Uurimistöö alused
kadri@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14 - 14:45

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K-N: 13:05 - 13:50

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 15:50 - 16:35

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14 - 15:40

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:55 - 15:40

Katrin Taniste

Ajalugu
Loovtöö alused
katrin.taniste@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 13:05 - 13:50

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N: 12:55 - 13:40

Astrid Ojasoon

Ajalugu
Toidutehnoloogia
Ühiskonnaõpetus
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 14:00 - 14:45

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 12:55 - 13:40

Riina Vainu

Klassiõpetus

riina.vainu@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 12:55 - 13:40

Ave Altmets

Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K: 13:50 - 14:35

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13 - 14:30

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus

angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Svetlana Šutova

Rütmika
Vene keel
svetlana.sutova@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14:55 - 15:40

Kadri Pulk

Bioloogia
Matemaatika
kadri.pulk@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Grete Lipp

Klassiõpetus
Inglise keel

grete.lipp@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 12:55 - 13:40

Kairi Rebane

Inglise keel

kairi.rebane@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14:55 - 15:40

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus

moonika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R: 14:55 - 15:40

Monika Aljas

Matemaatika

monika@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:



Merje Laur

Klassiõpetus

merje.laur@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 13 -14:45

Kristel Jaska

Loodusained

kristel.jaska@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 15:40

Inge Andresen

Keemia

inge.andresen@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus

natalja.liit@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T: 14 - 14:45

Pille Rask

Klassiõpetus
Matemaatika
pille.rask@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Sander Mölder

Kehaline kasvatus
Inglise keel

sander.molder@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45

Kristel Aalbok

Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laborant looduslaboris


Kristi Arusoo

Klassiõpetus

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)

Vastuvõtuaeg:

E: 14 - 14:45
Haldustalitus (16)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com


Jüri Plado

Töömees


Janno Tüli

Töömees


Virge Luht

Köögitööline


Viivi Truu

Köögitööline


Õnne Andreas

Koristaja


Anne Baikova

Koristaja


Liilijan Loik

Koristaja


Marju Orasi

Koristaja


Marje Sleng

Koristaja


Helve Suviste

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Kaja Andreas

Kokk


Ene Žimmermann

Köögitööline

Õppeosakond (6)

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Info- ja haridustehnoloog

natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee


Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda www.kool [at] kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
cathy.sildver@kose.edu.ee

Tugikeskus (9)

Katrin Liiv

Sotsiaalpedagoog
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-T: 8 - 16
K-N: 8 - 15

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R: 8 - 15

Kristina Kulagina

Psühholoog
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T-N: 10 - 15:30
R: 8:30 - 15:30

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahendite koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik

maila.savi@kose.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kose Gümnaasium

Üldinfo
  • Pikk 12, Kose 75101 (peamaja) ja Hariduse 2, Kose 75101 (algkool)

  • 6036274

  • Kantselei: E-R: 8 - 16

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.