Tunnustused

Kose Gümnaasiumi õpilaste ja lastevanemate tunnustamise kord kehtestatakse PGS § 57 ja Haridus– ja teadusministri 09. augusti 2010 määruse
nr 37 „Õpilaste tunnustamise tingimused ja kord” alusel.

MAAKONDLIKE OLÜMPIAADIDE TULEMUSED

Seoses eduka esinemisega 16.09.2022 Kuusalus toimunud Harjumaa koolidevahelisel staadioni teatejooksu meistrivõistlustel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

2. koht

pendelteatejooksus 10.–12. klasside arvestuses

 

LIISMARY  OKS

12. klass;

 

MART AKO PARIS 

12. klass;

 

GEIDY  SEPP

12. klass;

 

RII  TARTU

12. klass;

 

ELERIIN  TORJUS

12. klass;

 

KELLI UUSTALU

12. klass;

 

JOONATAN  ARM

11.a klass;

 

RALF  REISNER

11.a klass;

 

MARTIN  TIIRIK

11.a klass;

 

RAIMO  VAIKSALU

10.b klass;

3. koht

4 x 800 meetri teatejooksus 10 - 12 klasside noormeeste arvestuses

 

JANAR  JÕFFERT

12. klass;

 

RALF  REISNER

11.a klass;

 

ERVIN  ROOSTAR

11.b klass;

 

RAIMO  VAIKSALU

10.b klass;

------------------------

Seoses eduka esinemisega Laste ja noorte kirjandusfestivali Luup luulekonkursil avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja tema õpetajale:

4.-6. klassi õpilaste vanuseklassis 

3. koht 

KERTU NAEL

6.b klass;

Õpilast juhendab õpetaja Natalja Liit.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 12.–13.11.2022 MTÜ Wikimedia Eesti Teadushuvihariduse Liidu projekti toel korraldatud Vikipeedia artikli kirjutamise välkvõistlusel avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

1. koht

loosi teel saadud vikiartikli teema „Musträhn“ 

 

MARJA LIINA SOASEPP 

12. klass;

 

HELE-MAARJA MÖLDER

12. klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Moonika Oll. 

------------------------

Seoses eduka esinemisega 08.11.2022 Paides 3x3 korvpalli rahvaliiga koolinoorte võistlusel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

3. koht

1.–5. klasside arvestuses

 

KALVI  KIVISTIK

4.b klass;

 

ROMET  KRINDAL

5.b klass;

 

JOHANNES PAJUSALU

5.b klass;

6. koht

6.-7. klasside arvestuses

 

JOONAS  JÄRVE

6.a klass;

 

JAKOB  KALLAS

6.a klass;

 

OTT  KAUR

7.b klass;

 

KENNETH RÕMMEL

7.b klass.

Õpilasi juhendab treener Eigo Eismann.

------------------------

Seoses eduka osalemisega XXVII õpioskuste talgute Harjumaa voorus 5. klassidele avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja nende juhendajale:

1. koht 20 võistkonna hulgast

KATRENA KRUUSEMENT

5.a klass;

TAANIEL NIIT

5.a klass; 

SEBASTIAN SAAREMETS

5.a klass; 

KARL TRISTEN VOSS

5.a klass;

DELISA LEO

5.b klass;

8. koht 20 võistkonna hulgast

 

JOHANNES PAJUSALU

5.b klass;

ROOSI VALDI

5.b klass;

KEVIN-SEBASTIAN AAS

5.c klass;

LAURA MIHKELSON

5.c klass;

MARIE ODE

5.c klass.

Õpilasi juhendab raamatukogu-õpikeskuse juhataja Sirje Riitmuru.

------------------------

Seoses eduka osalemisega Harno korraldatud eTwinningu ühisjoonistamise võistlusel "Meie unistuste kool",  mille eesmärgiks oli anda lastele võimalus ühiselt unistades ja digikeskkonnas joonistades harjutada koostööd ning arendada digipädevust, avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja nende juhendajale:

1.-4. klassi vanuserühmas esitati võistlusele 65 tööd (254 õpilast). Meie kooli võistlustöö “Meie unistuste kool on rannakool” valiti kolme parema hulka. Võistkonda kuulusid

KUSTI KURVITS

2.b klass;

MART NEELOV

2.b klass;

KALVI KIVISTIK

4.b klass;

HENRI ROOSIMÄGI

4.b klass.

Õpilasi juhendab õpetaja/haridustehnoloog Leila Lehtmets.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 18.01.2023 Saku Gümnaasiumis toimunud õpilaskonverentsil “Our changing world” avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende juhendajale:

CHERILYN KIIL

10.a klass;

KRETLIN-LISEE KIVISTIK

10.b klass;

ARLI NEIDO

10.a klass;

LIISA LUSTI

10.b klass;

MERILI RANDMAA

10.a klass;

MERILLE MUTANEN

10.b klass;

SANDRA JUUS

10.b klass;

GREETE MIHKELSON

10.b klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Kai Tammik.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 27.01.2023 Kurtna Koolis toimunud maakondlikul 3. klasside inglise keele teemapäeval “A-MAZ-ING English” avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilastele ja nende juhendajale:

võistkondlik 1. koht 

HELERIN KRUUSEMENT

3.b klass;

EMMA LEIN

3.b klass;

KERMO TAMMIK

3.b klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Marju Pärn.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 27.01.2023 Sportland Kõrvemaa suusaradadel toimunud Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel teatesuusatamises avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilastele ja nende juhendajatele:

1. koht

4 x 1,5 km sõidus 10.-12. klasside neidude arvestuses

 

LIISMARY OKS

12. klass;

 

KÄTRIIN PORMANN

10.b klass;

 

ELERIIN TORJUS

12. klass;

 

KELLI UUSTALU

12. klass.

3. koht

4 x 3 km sõidus 10.-12. klasside noormeeste arvestuses

 

AHTO ALTMETS

12. klass;

 

MARCO PAHK

12. klass;

 

KARL-JOHANNES RÄNKEL

10.b klass;

 

JOOSEP SIMSON

12. klass.

6. koht

4 x 3 km sõidus kuni 8.-9. klasside poiste arvestuses

 

SEBASTIEN JÜRIÖÖ

8.a klass;

 

RASSEL  ORUMÄGI

8.b klass;

 

MARTTI  RÜÜTEL

8.b klass;

 

KARL HENDRIK KÕIVA

9.a klass;

6. koht

4 x 3 km sõidus kuni 6.-7. klasside poiste arvestuses

 

SAMUEL  LOITLOO

6.b klass;

 

HANS OTTO  MÖLDER

6.b klass;

 

ALEKSANDER  SILD

6.b klass;

 

FREDERIK SAAREMÄGI

7.b klass.

 

Suur tänu tubli osalemise eest:

 

MERLIN MEHIKAS

12. klass.

Õpilasi juhendavad õpetajad Moonika Kallas ja Margus Matiisen.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 20.01.2023 Moodle keskkonnas toimunud gümnaasiumiastme bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilastele ja nende juhendajale:

3. koht

12. klasside arvestuses

 

4. koht

gümnaasiumiastme üldarvestuses

(68 osalejat)

 

ELERIIN TORJUS

  12. klass.

4. koht

10. klasside arvestuses

 

19. koht

gümnaasiumiastme üldarvestuses 

(68 osalejat)

 

LISETTE LEIN

10.b klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Rein Tint.

------------------------

Seoses eduka esinemisega Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia konkursi tööde näitusel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele:

Üks kolmest eripreemiast

RAHE MIKK

9.b klass.

Tubli esinemine näitusel

LAURA MÄESAAR

10.a klass.

Õpilased Rahe Mikk ja Laura Mäesaar osalesid konkursil Kose Huvikooli kunstiosakonnas õppijatena. Õpilaste tööd olid näha näha Haapsalus Ilon Wiklandi muuseumis märtsi lõpuni.

Konkursil osales 41 noort.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 01.02.2023 toimunud Harjumaa koolide 9. klasside õpilaste veebipõhisel ingliskeelsel võistlusel "Language Limits 2023" avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende juhendajale:

5. koht

SANDER-ERIK TIITS

9.b klass;

18. koht

MIHKEL PÕRK

9.b klass;

Õpilasi juhendab õpetaja Eelika Henn-Liivaste.

Võistlusele laekus 190 õpilase tööd 15 Harjumaa koolist.

------------------------

Seoses kooli eduka esindamisega 31.01.2023. a veebipõhiselt toimunud riikliku emakeele-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

2. koht

10. klasside arvestuses

 
 

LISETTE LEIN

10.b klass

5. koht

7. klasside arvestuses

 
 

MARGRET RATTUS

7.b klass

6. koht

12. klasside arvestuses

 
 

MARJA LIINA SOASEPP

12. klass

Õpilasi juhendab õpetaja Ave Oja.

------------------------

Seoses kooli eduka esindamisega 19.01.2023.a veebipõhiselt toimunud ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

III kooliastme arvestuses

   

1. koht

ROBERT UUSTALU 

9.c klass

osaleb Tartus olümpiaadi lõppvoorus;

2.-3. koht

KELLY VELJAOTS 

9.b klass

osaleb Tartus olümpiaadi lõppvoorus.

5. koht

SANDRA REIMANN 

9.b klass;

 

II kooliastme arvestuses

   

2. koht

HANS OTTO MÖLDER

6.b klass;

 

4. koht

HELIN MARI PARV

6.b klass;

 

5. koht

GETTER MAJAS

6.b klass;

 

6. koht

OLIVER OTT

6.c klass;

 

Õpilasi juhendab õpetaja Astrid Ojasoon.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 08.02 2023 Valgehobuse mäel toimunud EO Eesti Ühenduse Põhja-Eesti mäesuusatamise võistlusel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende juhendajale: 

2. koht

LAURA ÕIS

4.e klass;

3. koht.

ERIK ÕIS

5.e klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Helen Tuisk.

------------------------

Seoses eduka esinemisega 15.02 2023 Porkunis toimunud EO Eesti Ühenduse räätsajooksu võistlusel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende juhendajale: 

1. koht

LAURA ÕIS

4.e klass;

1. koht

BRIGITTA MÄRDIMÄE

5.e klass;

2. koht.

ERIK ÕIS

5.e klass;

2. koht

MARTEN KRUUSIMAA

2.e klass;

3. koht

MARTEN KRUUSEMENT

4.v klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Helen Tuisk. 

------------------------

Seoses eduka esinemisega 01.-02.03.2023 Otepääl toimunud Euroopa eriolümpia murdmaa-suusatamise võistlustel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende juhendajale: 

1. koht

KAROLA LEPPÄNEN

5.v klass;

1. koht

ERIK ÕIS

5.e klass;

3. koht

BRIGITTA MÄRDIMÄE

5.e klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Helen Tuisk. 

------------------------

Seoses eduka osalemisega 17.02.2023 Moodle keskkonnas toimunud bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

8. klasside arvestuses

 

4. koht

KATARINA MÖLS

8.b klass;

5. koht

MARTTI RÜÜTEL

8.b klass;

Õpilasi juhendab õpetaja Eelika Henn-Liivaste.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 09.03.2023 Tabasalu Gümnaasiumis toimunud majandus-olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja nende õpetajale:

gümnaasiumiastmes

 

1. koht

MARCO PAHK

12. klass.

Õpilane kutsuti riikliku olümpiaadi lõppvooru, mis toimub 06. aprillil Tallinnas.

Õpilast juhendab õpetaja Nele Jaago.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 01.02.2023 Keila Koolis toimunud matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

9. klasside arvestuses

   

3.-4. koht

KARL HENDRIK KÕIVA

9.a klass

õpetaja Liina Urgas.

10. klasside arvestuses

   

3. koht

CHRISTOFER TOOM

10.b klass

õpetaja Inge Vestrik;

11. klasside arvestuses

   

2. koht

KIRKE SAVITSCH

11.a klass

õpetaja Inge Vestrik;

4.-6. koht

ELIISABET FILATOV

11.a klass

õpetaja Inge Vestrik.

12. klasside arvestuses

   

5. koht

KADRI KUIVALLIK

12. klass

õpetaja Liina Urgas.

 

------------------------

Seoses eduka osalemisega 14.02.2023 Moodle keskkonnas toimunud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

8. klasside arvestuses (81 osalejat)

 

5.-6. koht

LISANNE JAAGO

8.a klass;

9. klasside arvestuses (84 osalejat)

 

5. koht

KARL HENDRIK KÕIVA

9.a klass;

Õpilasi juhendab õpetaja Epp Tähe.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 17.03.2023 Viimsi Koolis toimunud tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoorus avaldan

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajale:

2. koht

MARTTI  RÜÜTEL

8.b klass;

4. koht

LAURI  LÜTT

8.b klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Anvar Hansson.

------------------------

Seoses eduka osalemisega 14.03.2023 toimunud Vikerraadio e-etteütluse kirjutamisel avaldan

KIITUST

koolisiseste tulemuste põhjal alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

Kose Gümnaasiumi parim kirjutaja

1. koht

LISETTE LEIN

10.b klass

õpetaja Ave Oja;

2. koht

CHRISTOFER TOOM

10.b klass

õpetaja Mairi Lember;

3. koht

ARLI NEIDO

10.a klass

õpetaja Ave Oja;

4. koht

ELERIIN TORJUS

12. klass

õpetaja Ave Oja;

5. koht

KADRI KUIVALLIK

12. klass

õpetaja  Mairi Lember;

6. koht

MARJA LIINA SOASEPP 

12. klass

õpetaja Ave Oja;

parim noor kirjutaja

7. koht

EDITH TIKA

6.a klass

 

õpetaja Linda Johanna Harmipaik.

 

------------------------

Seoses kooli eduka esindamisega ja kõrgete tulemuste saavutamisega 16. märtsil 2023 toimunud rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel KÄNGURU avaldan  

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

PRE-EKOLIER (5063 osalejat)

404. koht

(86 punkti)

ELEANORA KOORDI

1.c klass

õpetaja Birgit Vainu;

404. koht

(86 punkti)

RAIN RODENDAU

2.a klass

õpetaja Elisabeth Koiduste.

EKOLIER (5426 osalejat)

278. koht

(90 punkti)

KALVI KIVISTIK

4.b klass

õpetaja Maarika Harmipaik;

278. koht

(90 punkti)

SÄDELI RODENDAU

4.b klass

õpetaja Maarika Harmipaik;

523. koht

(83 punkti)

KÄRT RASK

4.b klass

õpetaja Maarika Harmipaik.

BENJAMIN (4731 osalejat)

128. koht

(120 punkti)

KRISS CARINA KOPLUS

5.b klass

õpetaja Serle Kirsipuu;

243. koht

(112 punkti)

GETTER MAJAS

6.b klass

õpetaja Inge Vestrik;

444. koht

(104 punkti)

SIMMO KOZLOV

6.c klass

õpetaja Liina Urgas.

JUUNIOR (2484 osalejat),

129. koht

(94 punkti)

LIIS SIREN

10.b klass

õpetaja Inge Vestrik;

177. koht

(89 punkti)

KAAREL KUIVALLIK

10.b klass

õpetaja Inge Vestrik;

210. koht

(87 punkti)

SANDER-ERIK TIITS

9.b klass

õpetaja Liina Urgas;

424. koht

(74 punkti)

CHRISTOFER TOOM

10.b klass

õpetaja Inge Vestrik;

549. koht

(69 punkti)

VIKTORIA KHRAMOVA

9.b klass

õpetaja Liina Urgas.

STUDENT (1182 osalejat)

99. koht

(75 punkti)

OTO-BEN KARJAMAA

12. klass

õpetaja Liina Urgas;

121. koht

(71 punkti)

KADRI KUIVALLIK

12. klass

õpetaja Liina Urgas;

175. koht

(66 punkti)

ELIISABET FILATOV

11. klass

õpetaja Inge Vestrik;

577. koht

(48 punkti)

KIRKE SAVITSCH

11. klass

õpetaja Inge Vestrik.

 

------------------------

Seoses kooli eduka esindamisega 06. aprillil 2023 vabariikliku majandusolümpiaadi lõppvoorus avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja tema õpetajale:

8. koht

MARCO PAHK

12. klass

õpetaja Nele Jaago.

Õpilasele Marco Pahk omistati III järgu diplom.

Vabariiklikule olümpiaadile pääses 40 õpilast.

------------------------

Seoses Kose Huvikooli muusikaosakonnas õppijate eduka esinemisega erialastel konkurssidel avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele:

Akordioniõpilaste Loode-Eesti regiooni konkurss (11. veebruaril 2023)

I koht

MERIT MUTANEN

(huvikoolis 7. klass)

8.c klass;

III koht

LIISBETH LEES

(huvikoolis 2. klass)

3.a klass.

 

    Õpetaja Karin Sarapuu.

Viiuliõpilaste Loode-Eesti regiooni konkurss (13. veebruaril 2023)

III koht

KIRKE SAVITSCH

(huvikoolis lisa-aasta)

11. klass; 

diplom

HELERIN KRUUSEMENT

(huvikoolis 3. klass)

3.b klass;

tänukiri

MERILIN MIRKA

(huvikoolis lisa-aasta)

9.a klass.

 

  Õpetaja Tatjana Günter, kontsertmeister Leo Dubovsky. 

Fagotiõpilaste vabariiklik konkurss “Parim noor instrumentalist 2023”(18. veebruaril 2023) 

II koht

OSKAR OREST VALDMA

(1. vanuserühm)

5.b klass;

III koht

ELLINOR KLAOS

(2. vanuserühm)

6.a klass. 

 

Õpetaja Tarmo Velmet, kontsertmeister Hendrik Ojasaar.

Saksofoniõpilaste Loode-Eesti regionaalne konkurss (22. veebruaril 2023)

diplom

UKU-STEN KARJAMAA

(3. vanuserühm)

8.a klass.

 

Õpetaja Taavi Poll, kontsertmeister Natalja Lunjova.

Klaveriõpilaste Loode-Eesti regiooni konkurss (17. märtsil 2023)

diplom

EDITH TIKA

(2. vanuserühm)

6.a klass;

 

Õpetaja Maarja Laas.

diplom

LIISBET PAJUSALU

(0-vanuserühm)

2.a klass. 

 

Õpetaja Maiu Roosa.

Vaskpilliõpilaste Loode-Eesti regiooni konkurss (15. märtsil 2023)

I koht

OLARI JULIUS VALDMA

(2. vanuserühmas) altsarv

7.c klass;

III koht

MARGARET ILVES

(2. vanuserühmas) trompet

5.b klass.

 

Õpetaja Olev Roosa, kontsertmeister Leo Dubovsky.

 

Vaskpilliõpilaste vabariiklik konkurss “Parim noor instrumentalist 2023” (25.-26. märtsil 2023) 

diplom

OLARI JULIUS VALDMA

(2. vanuserühmas) altsarv

7.c klass;

diplom

MARGARET ILVES

(2. vanuserühmas) trompet

5.b klass.

 

Õpetaja Olev Roosa, kontsertmeister Leo Dubovsky.

 

Kitarriõpilaste Loode-Eesti regiooni konkurss (01. aprillil 2023)

III koht

MARTEN TAIDRE

(1. vanuserühm)

2.c klass;

diplom

EDWARD PENTIKÄINEN

(1. vanuserühm)

2.b klass;

diplom

KEVIN-SEBASTIAN AAS

(2. vanuserühm)

5.c klass;

diplom

JOHANNES PAJUSALU

(2. vanuserühm)

5.b klass.

 

Õpetaja Cassandra Herne.

 

Eesti Akordioniliidu internetikonkurss “Eesti Akordionitähed 2023” (06. mail 2023)

diplom

MERIT MUTANEN

(huvikoolis 7. klass)

8.c klass;

diplom

LIISBETH LEES

(huvikoolis 2. klass)

3.a klass.

 

Õpetaja Karin Sarapuu.

Eesti Huvikoolide Liidu videokonkurss “Huviharidus läbi minu silmade” (08. märtsil 2023)

II koht

konkursitöö “Huviharidus on äge”

 
 

ROBIN METSIS

 

8.c klass;

 

MERIBEL VOOLMAA

 

8.c klass.

 

Juhendajad Andres Kullo ja Hanna Riive. 

 

Alus: Kose Huvikooli muusikaosakonna klahvpilli- ja keelpilliosakonna õppejuhi Maiu Roosa teatis, reg 1-8/83, 11.05.2023.

------------------------

Seoses eduka esinemisega U14 vanuseklassis Eesti Meistrivõistlustel korvpallis avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja tema juhendajale:

3. koht

HANNELORE RIHANNA POLMA

6.a klass.

Hannelore Rihanna Polma on Korvpalli Meister oma vanuseklassi tüdrukute seas.

Õpilast juhendab treener Eigo Eismann.

 

2023-2024

 

Seoses eduka esinemisega  15.11.2023 Tabasalu koolis toimunud 2.-3. klasside võistluspäeval „Programmeerin ise“ avaldan 

KIITUST

alljärgnevale õpilasele ja nende juhendajale:

 

1. koht

APHRODITE-MARIE BANKO

3.a klass;

KERT PEETERSOO

3.b klass.

   

Suur tänu tubli osalemise eest:

ROSANNA ROHT

2.a klass;

ROOSI ANN TALVIK

2.c klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Leila Lehtmets.

 

 

Seoses kooli eduka esindamisega 06.12.2023 toimunud veebipõhisel teaduskooli eesti keele ainevõistlusel „Salakeel“ avaldan 

KIITUST

alljärgnevatele õpilastele ja nende õpetajatele:

(osalejaid 300)

6.-7. klasside arvestuses

 

6. koht

KATRENA KRUUSEMENT

6.a klass; 

18. koht

TAANIEL NIIT

6.a klass;

28. koht

KRISS CARINA KOPLUS 

6.b klass;

28. koht

LAURA MIHKELSON 

6.c klass.

Õpilasi juhendab õpetaja Ave Oja.

 


Ajalugu

Tunnustatud õpetajad

Heli Sepp - Kose valla tänuplaat 2007. aastal ja 2009. aastal; Kose valla teeneteplaat 2011; Harjumaa Kultuurkapitali aastapreemia 2017. aastal; Harjumaa Kultuuripärl 2019. aastal

Kärt Matiisen - Professor Gerhard Rägo nimelise mälestusmedali laureaat 2014. aastal; Parim gümnaasiumiõpetaja 2015. aastal

Lea Danilova - Kose valla teeneteplaat 2014. aastal

Rein Tint - Kose valla teeneteplaat 2013. aastal

Moonika Kallas - Kose valla parim sportlane 2011. aastal

Anne Kruuse - Kose valla tänuplaat 2010. aastal ja 2011. aastal; Kose valla teeneteplaat 2012. aastal

Sirje Hanikat - Aasta klassiõpetaja vabariiklik nominent 2015. aastal; 

 

Avaldatud 08.01.2020. Viimati muudetud 20.02.2024.