Meie koolist

Õpilasesindus

Õpilasesindus on mitteformaalne ühendus, mis annab teotahtelistele õpilastele õiguse esindada ja kaitsta õpilaskonda nii koolis kui ka kooliväliselt.

Kose Gümnaasiumi õpilasesindus on liitunud Eesti Õpilasesinduste Liiduga

Kose Gümnaasiumi õpilasesinduse põhimäärus


ÕPILASESINDUS

5.-7. KLASS
1. Regmar Virga ja Lisanne Jaago 5. A klass
2. Elisa Emilia Teder ja Laura-Liis Tulp 5. B klass
3. Matilda Teivejõe ja Magnus Prits 5. C klass
4. Annabel Sleng ja Johanna Lokotar 6. A klass
5. Maria Arusoo ja Kelly Veljaots 6. B klass
6. Joanna Marie Kiison ja Kristofer Pajusild 6. C klass
7. Aleksandra Kala ja Kristin Rebase 6. V klass
8. Anastassia Korn 7. A klass
8.-12. KLASS
1. Eliisabet Filatov 8. A klass
2. Marie-Lisette Hiis ja Oliver Kaur 8. B klass
3. Karl Herman Õis 8. C klass
4. Melian Viigipuu ja Eleriin Torjus 9. A klass
5. Maria Vera Niinemets ja Annika Lindjärv 9. B klass
6. Aigo Aasjärv 9. V klass
7. Rasmus Talv ja Kerttu Triine Kaju 10. A klass
8. Sandra Song ja Herta Teivejõe 10. B klass
9. Sandra Padam ja Jessica Niine 11. klass
10. Keili Siimumäe ja Elisa Tsimolonskas 12. klass

Õpilasesinduse president: Keili Siimumäe

Õpilasesinduse asepresident: Elisa Tsimolonskas

Esindajad hoolekogus: Rasmus Talv (gümnaasium) ja Karl Herman Õis (põhikool)

Protokollija: Herta Teivejõe

 

PROTOKOLLID

Protokoll nr 1 ja 2
Protokoll nr 3
Protokoll nr 4
Protokoll nr 5 ja lisa
Protokoll nr 6
Protokoll nr 7
Protokoll nr 8

 

ÕPILASESINDUS

8.-12. KLASS
1. Eliisabet Filatov 8. A klass
2. Marie-Lisette Hiis ja Oliver Kaur 8. B klass
3. Karl Herman Õis 8. C klass
4. Melian Viigipuu ja Eleriin Torjus 9. A klass
5. Maria Vera Niinemets ja Annika Lindjärv 9. B klass
6. Aigo Aasjärv 9. V klass
7. Rasmus Talv ja Kerttu Triine Kaju 10. A klass
8. Sandra Song ja Herta Teivejõe 10. B klass
9. Sandra Padam ja Jessica Niine 11. klass
10. Keili Siimumäe ja Elisa Tsimolonskas 12. klass

Õpilasesinduse president: Keili Siimumäe

Õpilasesinduse asepresident: Elisa Tsimolonskas

Esindajad hoolekogus: Rasmus Talv (gümnaasium) ja Karl Herman Õis (põhikool)

Protokollija: Herta Teivejõe

 

PROTOKOLLID

Protokoll nr 1 ja 2
Protokoll nr 3
Protokoll nr 4
Protokoll nr 5 ja lisa
Protokoll nr 6
Protokoll nr 7
Protokoll nr 8

 

5.-7. KLASS
1. Regmar Virga ja Lisanne Jaago 5. A klass
2. Elisa Emilia Teder ja Laura-Liis Tulp 5. B klass
3. Matilda Teivejõe ja Magnus Prits 5. C klass
4. Annabel Sleng ja Johanna Lokotar 6. A klass
5. Maria Arusoo ja Kelly Veljaots 6. B klass
6. Joanna Marie Kiison ja Kristofer Pajusild 6. C klass
7. Aleksandra Kala ja Kristin Rebase 6. V klass
8. Anastassia Korn 7. A klass