Koolielu

KG taskuhääling

Kose Gümnaasiumi meediaõpetuse õpilased on sukeldumas podcasti maailma, "Me ei räägi koolist” Spotify keskkonnas.

11. klassi õpilane Liisa Ketter Liitoja: "Esimene episood ei tulnud sugugi perfektne, audio spotifys väga vaikne ja mõnede tehniliste viperustega ja üldse esimene kord intervjueerijatena. Õppisime sellest palju ja järgmine tuleb kindlasti parem!"

KG Taskuhäälingu tiimi kuuluvad lisaks Liisa Ketterile veel Liismary Oks (11. kl), Caroline Kuzmin (11. kl), Annika Lindjärv (11. kl), Maria Vera Niinemets (11. kl), Marili Tiik (10.a kl) ja Janete Jõffert (10.a kl). Juhendaja Ave Oja.

Püsige lainel, sest järgmistes episoodides tuleb juttu vaimsest tervisest; kiirmoest; õpilasesindusest; ülikoolidest jne.