Toitlustamine

Toiduabi

Eriolukorra täiendava meetmena tagab Kose Gümnaasium õpilastele toidupakke vajaduspõhiselt. Toidupakid viiakse õpilastele koju üks kord nädalas, esmaspäeviti. Vajadusest palume teada anda klassijuhatajale, sotsiaalpedagoogidele või siis ka aadressil: martin.medar [at] kose.edu.ee.

Algklasside maja sotsiaalpedagoog: Maila.Jaanits [at] kose.edu.ee

Peamaja sotsiaalpedagoog: Katrin.Liiv [at] kose.edu.ee

Kõik olukorrad erinevad ja võivad muutuda nädalatega – seega, kui on vaja, siis on vaja - küsige julgesti.

Toidukott on nädalati küll erinev, aga peamiselt Rannarootsi konservid, Salvesti pilaf, ühepajatoit ja purgisupid, hommikusöögihelbed ja jogurt.

Kirjas peab olema märgitud lapse nimi, klass ja aadress, kuhu pakk transporditakse.

Oluline on meeles pidada, et eriolukorras vaheaja veetmine on tavapärasest teistsugusem: pakkide jagamisel palume kinni hoida avalikus kohas ettenähtud turvanõuetest (mitte üle 2 inimese koos ja 2 meetrit vahet).

----

Söögivahetunnid 2019/2020 õppeaastal:

I söögivahetund 10:35 - 10:55
5.a; 5.b; 5.c; 5.v; 6.a; 6.b; 7.a
II söögivahetund 11:40 - 12:00
7.b; 7.c; 8.a; 8.b; 8.v; 9.a; 9.v; 9.i ja õpetajad
III söögivahetund 12:45 - 13:05
9.b; 10. klass - 12. klass

Pikapäevarühma söögivahetund: 13:30 - 14:05

Menüüde koostamisel on aluseks võetud Tervise Arengu Instituudi poolt välja antud juhendmaterjal "Menüüd ja retseptid lastele"

Toiduabi

Eriolukorra täiendava meetmena tagab Kose Gümnaasium õpilastele toidupakke vajaduspõhiselt. Toidupakid viiakse õpilastele koju üks kord nädalas, esmaspäeviti. Vajadusest palume teada anda klassijuhatajale, sotsiaalpedagoogidele või siis ka aadressil: martin.medar@kose.edu.ee.

Algklasside maja sotsiaalpedagoog: Maila.Jaanits@kose.edu.ee

06.02
Reede
07.02