Oluline

Olulised ennetusmeetmed seoses COVID-19 ennetamisega 16. september Kose Gümnaasium

OLULISED ENNETUSMEETMED:
Haigena koju. Mistahes sümptomite korral peavad nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesed jääma koju.
Hügieen. Kätepesu, võimalikult ohutu aevastamine ja nuuskamine, pindade ja ühiskasutatavate esemete asjatu katsumise vältimine ning nende puhastamine.
Maskid. Siseruumides, kus distantsi hoidmine ei ole võimalik, soovitame kanda maski.

VAIMNE TERVIS JA NÕUANDETELEFON:
- Avatud on Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Koolipsühholoogide Ühingu tasuta koolipsühholoogide nõuandeliin. Nõuandeliini eesmärk on pakkuda hõlpsalt kättesaadavat võimalust rääkida kvalifitseeritud koolipsühholoogiga mugavalt, anonüümselt ja tasuta. Nõuandeliini eestikeelne number 1226 vastab esmaspäevast reedeni kl 16–20 ning venekeelne number 1227 teisipäeviti kl 16–20.
- Kose Gümnaasiumi tugikeskuse SOS telefon 51 991 005

OLULISED ENNETUSMEETMED:

VAIMNE TERVIS JA NÕUANDETELEFON:
- Kose Gümnaasiumi tugikeskuse SOS telefon 51 991 005