Vastuvõtt

Vastuvõtu ajakava

Kose Gümnaasiumisse kandideerimiseks loe esmalt läbi vastuvõtukord

Vastuvõtukatsed Kose Gümnaasiumi 10. klassi toimuvad 26.05.2020 algusega 9.30.

Registreerimine sisseastumiskatsetele toimub elektrooniliselt leheküljel https://zone.reboot.ee/kose/#/  alates 1. aprillist kuni 15. maini 2020

Registreerimiseks on vaja süsteemi ID-kaardiga sisse logida. Kui õpilasel puudub selleks võimalus, tuleb saata enda kontaktandmed (nimi, isikukood, e-maili aadress ja praeguse kooli nimi) aadressile sigrid@kose.edu.ee ning Kose Gümnaasiumi õppejuht lisab ise õpilase registreerimise keskkonda.

Sisseastumiskatsed koosnevad järgmistest osadest: eesti keel (50 punkti), matemaatika (50 punkti), loodus- ja sotsiaalained (25 + 25 punkti), inglise keel ja vene keel (30 + 20 punkti). Kokku on võimalik saada katsete tulemuseks 200 punkti. Et pääseda vastuvõetute nimekirja, peab õpilane koguma vähemalt 100 punkti (üheski osatestis ei tohi olla saadud vähem kui 25 punkti).

Küsimuste korral palun pöörduda Kose Gümnaasiumi õppejuht Sigrid Kaju poole sigrid@kose.edu.ee või helistada numbril 55579910.

Vastuvõtukatsed Kose Gümnaasiumi 10. klassi toimuvad 26.05.2020 algusega 9.30.