Sündmused

1.09.2019 Õppeaasta avaaktus

2.09-6.09.2019 Liiklusnädal algklassides

9.-13.09. 2019 Sügislillede ja seadete näitus algklassides

24.-25.09.2019 7. klasside loodusõpetuse tasemetöö

25.09.2019 Lastevanemate üldkoosolek Kose Kultuurikeskuses

25.-27.09.2019 Rebaste ristimine

27.09.2019 Spordipäev algklassides

1.10.2019 Muusikapäeva kontsert 10. klassidele Kose Kultuurikeskuses

2.10.2019 6. klasside õpioskuste olümpiaad Harjumaa voor

3.10.2019 Riskikäitumiskoolitus “Georgi ja Kaspari lugu” 9. klassidele

4.10.2019 Õpetajate päeva tähistamine

8.10.2019 MTÜ Jututaja projektitutvustus 12. klassile

10.-11.10.2019 Vabariiklikud muusikaõpetajate sügispäevad Harjumaal

14.-18.10.2019 Kooli sünnipäeva nädal

15.-16.10.2019 noortekoori laululaager Visklas

18.10.2019 Tulevikupäev

19.10.2019 Eesti Segakooride Liit “25” Estonia kontserdisaalis

25.-25.10.2019 Rahvusvaheline konverents “Muusikakasvatus eile, täna, homme”

30.-1.11.2019 Klasside pildistamine

7.11.2019 I mälumängu voor

8.11.2019 Poistepäeva võistlused algklassides

21.11.2019 Töövarjupäev 11.klassile

21.11.2019 Lahe Koolipäev noortekonverents

25.11.2019 Kadrikarneval algklassides

26.11 Kodanikupäeva tähistamine

1.12.2019 Advendiküünla kontsert kirikus

2.12.2019 Töövarjupäeva konverents 9.-11.klassile

2.-6.12.2019 Stiilinädal

5.12.2019 II mälumängu voor

7.12.2019 Jõuluturu esinemised Kose Kultuurikeskuses

7.12.2019 Segakooride liidu advendikontsert Kaarli kirikus

10.12.2019 Klassidevaheline loodussõbraliku jõulupuu konkurss 5.-12.klassile

13.12.2019 MTÜ Helimer kooride kontsert Kose Gümnaasiumis

18.12.2019 5.-12.klassi jõulupidu (Playbox)

19.12.2019 Algklasside jõulupidu

20.12.2019 Jõuluhommik ja kirikukülastus

24.12.2019 Kose kammerkoor jõulu jumalateenistusel kirikus

9.01.2020 III mälumängu voor

24.01.2020 Üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor Viimsis

31.01.2020 NUPUTA piirkonnavoor

1.02.2020 Naiskoor “Krõõt” küünlapäeva kontsert

3.-7.02.2020 Inglise keele nädal algklassides

5.02.2020 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassile

6.02.2020 IV mälumängu voor

10.02.2020 12. klassi eesti keele proovieksam

14.02.2020 Algklasside sõbrapäeva Playbox

14.02.2020 Sõbrapäeva tantsud

15.02.2020 Muusikaolümpiaadi piirkondlik voor

17.-21. 02.2020 Loodusnädal

19.02.2020 Jaan Krossi päev “Jaan Kross 100”

20.02.2020 MTÜ Helimer Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert

21.02.2020 Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus

27.02-1.03.2020 6. klassi ansambel Oslos

3.03 Emakeelepäeva tähistamine algkoolis

6.03.2020 Tüdrukute päeva tähistamine algklassides

6.03/7.03.2020 Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassile

09.-13.03.2020 Emakeelenädal

13.03.2020 Avatud uste päev

13.03 Keelekonverents “Funktsionaalne lugemisoskus on võti tarkuse juurde”

18.03.2020 Harjumaa Playboxide esitamise võistlus

19.03.2020 Rahvusvaheline matemaatikavõistlus KÄNGURU

20.03.2020 Kooli lauluvõistlus

4.04.2020 Kose valla lauluvõistlus

16.04.2020 12.klassi lõpukell

18.04.2020 Heino Kaljustele pühendatud lastekooride konkurss-festival

18.04.2020 Muuseumipäev algklassides

20.04.2020 12. klassi eesti keele riigieksam

24.04-25.04.2020 Harjumaa laululaps

29.04.2020 9. klassi eesti keele proovieksam

09.05.2020 Euroopa päeva tähistamine

16.-17.05.2020 Vabariiklik lastekooride konkurss

22.05.2020 12. klassi matemaatika riigieksam

22.-23.05.2020 Poistekoor Hiiumaal

28.05.2020 9.klassi lõpukell

30.05.2020 Kose valla laulu- ja tantsupidu

1.06.2020 9. klassi eesti keele lõpueksam

1.06.2020 Lastekaitsepäeva tähistamine

2.06.2020 10. klassi õppekäik Tartusse

3.-4.06.2020 Mudilaskoorid “Suvi algab lauluga”

4.06.2020 Projektipäev algklassidele

4.06.2020 11. klassi õppekäik Tallinnas

4.-10.06.2020 Lastekoor kontsertreisil Värmlandis

5.06.2020 Omaklassipäev

12.-13.06.2020 Mudilaskooride “Mudifest” Haabneemes

12.-14.06.2020 Poistekooride EMSL laager Remnikul

19.06.2020 9. klassi lõpuaktus

20.06.2020 12. klassi lõpuaktus


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data01/virt72849/domeenid/www.kose.edu.ee/htdocs/wp-includes/wp-db.php on line 3215

Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data01/virt72849/domeenid/www.kose.edu.ee/htdocs/wp-includes/wp-db.php on line 3215
609, 2018

1.september 2018

Väike meenutus piltide näol 1.septemberist.

 

 

 

2310, 2017

Meeleolukas tulevikupäev

19.oktoobril toimus taas traditsiooniline tulevikupäev. 8.-12.klassi õpilased said päeva jooksul osaks kohtumistest vilistlaste, erinevate ametialade esindajatega , õppeasutustega ning lisaks veel mitmeid huvitavaid inimesi, kel kõigil oli noortele tuleviku suunitlusega rääkida innustavaid ja motiveerivaid lugusid.

Päeva jooksul külastasid koolimaja vilistlased Kardo Ludvi, Anett Kruusmaa, Karl Kask, Tanel Rääk, Laura Jõgisoo, Kristel Talv, Liisi Nõmmela, Jan-Martin Vandrecht, Elari Veidik, Kätlin Tuisk ja Lembit Lehtla. Lisaks olid tulevikupäeval esinemas ja loengut pidamas noorteinfo spetsialist Helina Lillsoo, ajakirjanik ja saatejuht Tanel Talve, luuletaja Jürgen Rooste,  tele- ja raadioajakirjanik  Märt Treier, Dream Foundation, Rajaleidja, keeleteaduste teadur Heili Orav, liikluspsühholoog Gunnar Meinhard, dramaturg Margus Abel, Tallinna Tööstushariduskeskus, maailmarändur Kerli Nõu, Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar, rekreatsiooni tudeng Keidi Sagor, sotsiaalteaduste tudeng Angela Ader, Tallinna Tehnikaülikooli esindajad Keiu Org ja Kristi Grišakov, õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla ja organisatsioon YFU. Täname kõiki esinejaid päeva nauditavaks tegemise eest ning tänusõnad Oxforell Puhkekeskusele, kes sponsoreeris kokanduse töötuba värskete kaladega.

Vilistlane Laura Jõgisoo rääkimas õigusteadusest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning tööst kohtutäituri büroos.

Vilistlane Laura Jõgisoo rääkimas õigusteadusest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning tööst kohtutäituri büroos.

Õpilasfirma Spoony OÜ tegevjuht Juhan Kokla innustas 8. ja 9.klassi õpilasi looma oma õpilasfirma.

Vilistlane Kätlin Tuisk rääkis õpingutest meditsiinivaldkonnas ning sellest, kuidas temast arst saanud on.

Meie kooli vilistlased (vasakult) Liisi Nõmmela, Karl Kask, Kristel Talv-kõik Sisekaitseakadeemias oma haridusteed jätkanud ning rääkisid noortele tööst politseiniku ning vanglateenistujana.

Võimalustest kutsehariduses rääkis 9. ja 12.klassi noortele Tallinna Tööstushariduskeskus.

8.klassi noortele pidas avaliku esinemise loeng/töötoa Margus Abel.

Ajakirjaniku tööst vestles õpilastega Eesti Ekspressi ajakirjanik Tuuli Jõesaar.

Meie kooli vilistalne Jan-Martin Vandrecht Tallinna Teeninduskooli töötoas koka eriala oskusi demonstreerimas ja oskusi jagamas.

Õpilased ammutamas teadmist, kuidas fileerida kala.

Sisekaitseakadeemia vanglateenistujate praktiline töötuba.

Loengu näitlikustamiseks oli vanglateenistujatel kaasas ka narkokoer.

Vilistlased Tanel Rääk ja Kardo Ludvi demonstreerimas ametivarustust.

8.klassi noortega vestlesid igapäeva tööst ja hobidest ajakirjanik, turundusspetsialist ja saatejuht Tanel Talve ja luuletaja Jürgen Rooste.

Rajaleidja kohtumine 9.klassi õpilastega.

1010, 2017

Rahvusvahelise pudrupäeva tähistamine

1909, 2017

Rebaste nädal

Rebaste nädal toimus 11.-15.09.mil igal päeval oli koolis abiturientide poolt 10.klassidele valmis mõeldud erinevad katsumused ja ülesanded.

706, 2017

Õppeaasta viimane koolipäev

Teisipäeval, 6.juunil lõppes pidulike aktustega 2016/2017 õppeaasta. Meeleolukat suvevaheaega!

1103, 2017

Lauluvõistlus

KOSE VALLA LAULUVÕISTLUSELE ( 8.APRILLIL ) VALITI ŽÜRII POOLT

JÄRGMISED LAULULAPSED:

7.-9.AASTASED

1.ALLAS REGINA

2.ARUSOO MARIA

3.ESTRA LEMBIT

4.PÕRK KADRI

5.SAU ELISABETH

6.AALBOK ISABEL

7.VÄLI GRETE-LY

8.MUTANEN MERIT

9.TEIVEJÕE MATILDA

10.PRITS MAGNUS

11.METSIS ROBIN

10.-12.AASTASED

1.LIIV MARKEN

2.KIISON JOANNA-MARIE

3.VAHTEL MIIA-MARIA

4.MIHKELSON GRETE

5.MUTANEN MERILLE

6.KRUUSEMENT MERIBEL

7.VIISUT MARLEEN

8.KRINDAL KERMO

9.MÄESAAR LAURA

10.PABO GETTER

11.VAINU BERIT

12.KOTKAS STEN

13.VARUL KRISTO

14.TIIK MARILI

15.JÕFFERT JANETE

13.-15.AASTASED

1.SARAPUU MIIA ELIISE

2.SIIMUMÄE KEILI

3.KADAPIK REBECA

4.UUDMÄE ELIIS

16.-18.AASTASED

1.KIVISTIK KARL

2.MIHKELSOO PILLE

3.JATSKO KRISTJAN

4.VARUL MARIN

5.METSIS KEN

Leia meid Facebookis