Mare Kivistik
Mare KivistikAjaloo õpetaja
Nella Ploovits
Nella PloovitsInglise keele õpetaja
Epp Kevvai
Epp KevvaiTütarlaste käsitöö ja kodunduse õpetaja
Inge Vestrik
Inge VestrikMatemaatika õpetaja
Moonika Oll
Moonika OllAjaloo õpetaja
Sigrid Kaju
Sigrid KajuFüüsika õpetaja
Annika Kupper
Annika KupperKeemia ja loodusainete õpetaja
Rein Tint
Rein TintBioloogia õpetaja
Anne Kruuse
Anne KruuseMuusika õpetaja ja koorijuht
Liina Urgas
Liina UrgasMatemaatika õpetaja
Margus Matiisen
Margus MatiisenKehalise kasvatuse õpetaja
Epp Tähe
Epp TäheGeograafia ja loodusõpetuse õpetaja
Mairi Lember
Mairi LemberEesti keele ja kirjanduse õpetaja
Kärt Matiisen
Kärt MatiisenMatemaatika õpetaja
Astrid Sildnik
Astrid SildnikVäikeklasside õpetaja
Tiia Puistama
Tiia PuistamaInglise keele õpetaja
Rassel Saluste
Rassel SalusteKehalise kasvatuse õpetaja
Kristi Arusoo
Kristi ArusooKlassiõpetaja
Laine Põldaru
Laine Põldaru Klassiõpetaja
Sirje Hanikat
Sirje HanikatKlassiõpetaja
Kai Tammik
Kai TammikKlassiõpetaja
Marju Pärn
Marju PärnKlassiõpetaja
Sirje Truuväärt
Sirje TruuväärtKlassiõpetaja
Vaike Juursalu
Vaike Juursalu Vene keele õpetaja
Lea Danilova
Lea Danilova Matemaatika õpetaja
Kadri Uustalu
Kadri UustaluKunstiõpetuse ja arvutigraafika õpetaja
Anvar Hansson
Anvar HanssonTehnoloogiaõpetuse õpetaja
Alla Masing
Alla MasingVene keele õpetaja
Heli Sepp
Heli SeppMuusikaõpetaja ja koorijuht
Ene Mitt
Ene MittAbiõpetaja/ tugiisik
Aime Pekki
Aime PekkiEesti keele õpetaja
Ruslan Seredjuk
Ruslan SeredjukInglise keele õpetaja
Timofey Abuchev
Timofey AbuchevInglise keele õpetaja
Ave Oja
Ave OjaEesti keele ja kirjanduse õpetaja
Annika Kannenberg
Annika KannenbergInimeseõpetuse õpetaja
Katrin Taniste
Katrin TanisteAjaloo ja rütmika õpetaja
Signe Mirka
Signe MirkaKlassiõpetaja
Astrid Ojasoon
Astrid OjasoonÜhiskonnaõpetuse õpetaja
Moonika KallasKehalise kasvatuse õpetaja
Monika AljasMatemaatika õpetaja
Toomas KutsarRiigikaitse õpetaja
Maarika HarmipaikKlassiõpetaja
Riina VainuKlassiõpetaja
Õnne AroUjumisõpetaja
Ene HiietamEesti keele õpetaja
Ave AltmetsAlgklasside väikeklassi õpetaja
Janne ToometMatemaatika õpetaja
Kristel JaskaLoodusainete õpetaja põhikoolis
Anneli VeinbergMuusikaõpetuse õpetaja
Angela Heinsaar-TalimaaEesti keele ja kirjanduse õpetaja
Svetlana ŠutovaVene keele ja rütmika õpetaja
Kairi RebaneInglise keele õpetaja
Astrida TislerTugiisik/ abiõpetaja
Lumme VäliTugiisik/abiõpetaja
Heli MajasTugiisik/abiõpetaja
Anna-Liisa SkeberVäikeklassi klassiõpetaja
Maila SaviTugiisik/abiõpetaja

Harmi õpipaik

Regne Soon
Regne SoonKlassiõpetaja, ratsutamise õpetaja
Sandra JärvKlassiõpetaja, inglise keele, ajaloo ja kehalise kasvatuse õpetaja
Kadri MännisaluLoodusainete õpetaja, matemaatika õpetaja
Merje LaurKunstiõpetuse õpetaja
Anneli VeinbergMuusikaõpetuse õpetaja