Sellel aastal toimub koolis heategevuskampaania, mille käigus kogume enne jõuluvaheajale minekut maiustusi Tallinna Laste Turvakeskusele.
Turvakeskuse põhieesmärgiks on varjupaiga teenuse pakkumine lastele ja noortele, kes vajavad ajutist kodu, kaitset ohu eest, nõu ja abi oma muredega.

Perioodil 13.-21.12. on huvijuhi ruumis jõuluteemaline kast, kuhu saavad õpilased, õpetajad ja töötajad annetada maiustusi. Tegevuse eesmärk on, et õpilased annetaksid oma taskuraha eest, jätaks ühel päeval omale kommi või šokolaadi ostmata ja paneks selle hoopis kogumiskasti. Teeme üheskoos rõõmu neile, kelle argipäevad ei pruugi alati nii helged olla.

Jõuluvaheajal toimetab õpetaja Annika Kannenberg annetatud maiustused turvakodusse.

Head südant ja rõõmsat meelt soovides