Kose Gümnaasium

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Haldustalitus Персонал Tugikeskus

Должность
 
Администрация (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35
Учителя (69)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.35
konsultatsioon õpilasele K, N 14.00-15.35
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Monika Aljas

Математика
monika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45, järelvastamine kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel ave.altmets@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-16.00
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00

Lea Danilova

Математика
lea@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.45-15.30 (kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee


Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 14.00-15.00; kokkuleppel maarika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 12.00-13.40
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kristel.jaska@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K14.00-14.50 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga T 14.00-14.45

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vaike@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T alates 14.00
klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ann.jarvsoo@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 13.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sigrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 8.00-8.45, T 14.45-15.40 etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 11.40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel annika.kannenberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eppk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45-15.40

Mare Kivistik

История
mare@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mare@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga K 10.35

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Время приема:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel siiri.karner@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.05-13.50

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 13:00 - 13:45
konsultatsioon õpilasele N; R 13:00 - 13:45
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 11.45-12.45
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel mairi@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalja.liit@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga T 14.00

Karine Jair

Klassiõpetus
karine.jair@kose.edu.ee


Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel eelika.lyll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel alla@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45/T, N 13.00-13.50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; kokkuleppel signe.mirka@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Sander Mölder

Inglise keel
Kehaline kasvatus
sander.molder@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sander.molder@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 (kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval heli@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 15.30-16.15
klassijuhataja töö klassiga R 11.40-12.00

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anna.nazarenko@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40 ja ka kokkuleppel

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ave@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45 ja ka kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 11.40-12.00

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
История
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid.ojasoon@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00; K 14.00

Moonika Oll

Uurimistöö alused
История
moonika.oll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel moonika.oll@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.45 ja ka kokkuleppel

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel nella@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 15.00-16.00

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Математика
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-14.30; kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel marju@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel pille.rask@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga K 14.00

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kairi.rebane@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.4515.00-16.30

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel rassel.saluste@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helis@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 15.40

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ruslan.seredjuk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.55-15.40 kokkuleppel

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel astrid@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga igal tööpäeval

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kai@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00
klassijuhataja töö klassiga E 11.40-12.00

Katrin Taniste

Loovtöö alused
История
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel katrin.taniste@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45
klassijuhataja töö klassiga R 10.35-10.55

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sille.tekku@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 15.30 ja ka kokkuleppel rein@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40

Janne Toomet

Математика
janne.toomet@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel janne@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.00; kokkuleppel sirje@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helen.tuisk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-14.45 ning kokkuleppel epp@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 11.40 või T 14.55-15.40

Liina Urgas

Математика
liina@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel liina@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kadri@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.45 - 15.00

Inge Vestrik

Математика
inge.vestrik@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel inge.vestrik@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 14.00-14.45 ja K 14.55-15.40
klassijuhataja töö klassiga N 12.45-13.05 kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Alina Ratušina

Asendusõpetaja
alina.ratusina@kose.edu.ee


Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Haldustalitus (18)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Janno Tüli

Töömees


Ülle Vandrecht

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja

Персонал (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel cathy.sildver@kose.edu.ee

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Математика
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel natalia.prishvitsyna-merkureva@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00, N kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.30 ja kokkuleppel hanna.riive@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 14.00-14.45 ja kokkuleppel T 15.00

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (10)

Katrin Liiv

HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Время приема:

HEV koordinaatori vastuvõtu ajad: E 8-15 peamajas; T 11-15 algklasside majas; K 8-15 peamajas; N 8-15 peamajas; R 8-14 peamajas.
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunni/klassiga - kokkuleppel katrin.liiv@kose.edu.ee.
Konsultatsioon õpilasele K 14.00-15.00; klassijuhataja töö klassiga R 14.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E 10.30-15 ja T 10.30-15 peamajas; K 10.30-15 ja N 8.30-15 algklasside majas; R 10.30-14 peamajas
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Время приема:

E-R: 8 - 15

Kairi Kilp

Eripedagoog
5261209
kairi.kilp@kose.edu.ee

Время приема:

Vastuvõtuaeg peamajas: K 8-18, N 8-13, R 8-13
Vastuvõtuaeg algklasside majas: E 8-13, T8-18, R 8-13
Vastuvõtule eelregistreerimine: kairi.kilp@kose.edu.ee

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Время приема:

Kokkuleppel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik
maila.savi@kose.edu.ee


Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 13.00-14.00
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kose Gümnaasium

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.