Kose Gümnaasium

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Haldustalitus Персонал Tugikeskus

Должность
 
Администрация (4)

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kõikidel tööpäevadel, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele neljapäeval 8. tund
klassijuhataja töö klassiga neljapäeval kell 9.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-15.00 (etteteatamisel)
konsultatsioon õpilasele E, K ja R 1. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga N peale 1. tundi
Учителя (83)

Timofey Abuchev

Eesti keel ukraina lastele
Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund (ruumis 25), etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Monika Aljas

Математика
monika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 7.-9. klass E 7.-8. tund (eelneval kokkuleppel); 10.-12. klass E 1. tund

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga E-R 11.40-12.00

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.55-15.40 (laboratooriumis)

Lea Danilova

Математика
История
lea@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
K 7.tund

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-N 8.00-15.00 eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppelkonsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40 (eelneval kokkuleppel)

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E-N 14:55-15:40

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7. ja 8. tund, R 6. tund

Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel E, T ja N alates 15.00
konsultatsioon õpilasele teisipäeviti 7. ja 8. tund

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 12:45

Mare Kivistik

История
mare@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7.tund

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid) T 09.15-15.00 (peamajas) K 09.15-15.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (algklasside majas) R 09.15-14.00 (peamajas, täidab ka sots.pedagoogi ülesandeid).
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse
toomas.kutsar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Kunstiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Время приема:

Vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
Vastuvõtt õpilasele N 5.-6.tund (kokkuleppel)

Merje Laur

Kunstiõpetus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E ja R 6. tund

Leila Lehtmets

Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8. tund

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga E kell 11.45

Eelika Henn-Liivaste

Terviseedendus ja treening
Loodusained
Inglise keel
eelika.lyll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K peale 7. tundi
klassijuhataja töö klassiga N peale 6. tundi

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.tund

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Martin Medar

Direktor
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kõikidel tööpäevadel, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 15.00-17.00

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 12.00 - 13.00

Sander Mölder

Ujumine
Kehaline kasvatus
Inglise keel
sander.molder@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 8.tund

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Tööõpetus
Kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale igal tööpäeval, eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele neljapäeval 8. tund
klassijuhataja töö klassiga neljapäeval kell 9.30

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 7.tund

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäev 8.tund

Astrid Ojasoon

Õiguse alused
Ühiskonnaõpetus
История
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8.tund või õpilasega kokkuleppel talle sobivamal ajal

Moonika Oll

Uurimistöö alused
История
moonika.oll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele reede 8. tund

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (etteteatamisel)

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 13.45 või kokkuleppel

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 15.00-15.45
konsultatsioon õpilasele N 13.50-14.35

Pille Rask

Tööõpetus
Математика
pille.rask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele vastavalt vajadusele kokkuleppel õpilasega
klassijuhata töö klassiga E 11.40-12.00

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäeval kell 13:00-15:00 (etteteatamisel)

Rassel Saluste

Ujumine
Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele reedel kell 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga reedel kell 10:35-10:55

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 8.tund

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
Eesti keel
Saksa keel
astrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga E-R

Kai Tammik

Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T, 8.tund või kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 9.50

Katrin Taniste

Ühiskonnaõpetus
Loovtöö alused
История
katrin.taniste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35-10.55

Sille Tekku

Loodusained
Inglise keel
sille.tekku@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 7.-8. tund

Rein Tint

Loodusained
rein@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele K 8.tund

Janne Toomet

Математика
janne.toomet@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele 5.kl, 7.kl E 7. tund; 8.kl 9. kl K 7. tund kokkuleppel

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje.truuvaart@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Helen Tuisk

Ujumine
Klassiõpetus
Kehaline kasvatus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 13:05-13:50
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Epp Tähe

Geograafia
epp@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00 - 15.40
klassijuhataja töö klassiga T.10.35 - 10.55

Liina Urgas

Математика
liina@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga E 10.35-10.55

Kadri Uustalu

Arvutigraafika ja pilditöötlus
Uurimistöö alused
Kunstiõpetus
Kunst arvutis
Insenerigraafika
Visuaalne meedia ja videotöötlus
kadri@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7.tund

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga T 9.40-9.50

Inge Vestrik

Математика
inge.vestrik@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. - 8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35 - 10.54

Kristel Aalbok

Huvijuht
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Madli Sepper

Käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele K 9. tund (alates kell 15:40) eelneval kokkuleppel

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 13.00 - 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Nele Jaago

Majanduse alused
Raamatupidamise alused
Projektijuhtimine
Ettevõtlusideed ja õpilasfirma
Turunduse alused

Время приема:

Konsultatsioon õpilasele N peale 8. tundi
Konsultatsioon lapsevanemale kokkuleppel

Melanie Mardim

Klassiõpetus


Kärt Matiisen

Matemaatika praktikum 9.-12. klassile


Kairi Nemvalts

asendusõpetaja/ raamatukoguhoidja


Aivar Pihla

Autoõpetus


Siim Soasepp

Keemia

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14:00-15:40

Margit Solo

История

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 8.tund

Nataliia Soltanovska

1.-4. klassi ukraina õpilaste õpetaja ja õppekoordinaator


Nataliia Radun

5.-9. klassi ukraina õpilaste õpetaja ja õppekoordinaator


Oksana Kalinichenko

Ukraina HEV õpilase tugiisik


Lesja Lytvynchuk

Ukraina õpilaste psühholoog


Marju Verk

История
marju.verk@gmail.com

Время приема:

konsultatsioon õpilastega kokkulepitud ajal

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E-R 8.00-15.00 (etteteatamisel)
konsultatsioon õpilasele E, K ja R 1. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga N peale 1. tundi

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Killu Väliste

Klassiõpetus
killu.valiste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 14.00 (eelneval kokkuleppel)
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Marianna Black

Klassiõpetus
marianna.black@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 14.00 (eelneval kokkuleppel)

Janne Küttis

Математика
janne.kyttis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.tund (kell 14.00)

Airi Aalberg

Muusika
airi.aalberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 8. tund (eelneval kokkuleppel)

Liina Langi

Käsitöö ja kodundus
liina.langi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E ja T alates kella 15.50st (etteteatamisel)

Õnne Aro

Ujumine


Kristi Mutanen

Loodusained
kristi.mutanen@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele esmaspäeval 8. tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R peale 2.tundi

Birgit Vainu

Klassiõpetus
birgit.vainu@kose.edu.ee


Serle Kirsipuu

Asendusõpetaja
serle.kirsipuu@kose.edu.ee

Время приема:

Konsultatsioon õpilasele E 7. tund ja K 6. tund

Linda Johanna Harmipaik

Eesti keel ja kirjandus
linda.harmipaik@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7. tund või kokkuleppel
Haldustalitus (27)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Jane Viljak

Köögitööline


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Kokk


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Irina Jõgi

Tugiisik
Koristaja


Alex Allas

Köögitööline


Maarika Vainumäe

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees


Arabella Pahkojeva

Kokk


Koidu Kaseste

Köögitööline


Pille Sõrra

Köögitööline


Priit Laurimaa

Koolisöökla juhataja


Jelena Kuldvee

Koristaja


Olga Ostapiv

Õhtune administraator (peamaja)


Zarina Gorošnaja

Algklasside administraator


Karmen Pallosson

Koristaja


Enn Kink

Haldustöötaja


Ilme Roosmets

Kokk

Персонал (6)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
Loodusõpetus
avelin.aljas@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale eelneval kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7.tund

Marika Seppi-Tint

Eesti keel ja kirjandus
Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilastele kolmapäeval 7. tund

Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanematele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga K 12.45-13.05 või vajadusel N,R 6.tund

Kristel Aalbok

Huvijuht
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 12.55-13.40

Hanna Riive

Haridustehnoloog
Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.-9. tund või kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 10:35-10:55 või kokkuleppel

Carolina Ferents

Multimeedia spetsialist
+372 5567 1488
carolina.ferents@kose.edu.ee

Tugikeskus (12)

Katrin Liiv

Karjäärinõustamine
Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Время приема:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E 9.00-15.00 (suures majas) T 9.00-13.00 (suures majas) K 9.00-15.00 (suures majas) N 9.00-15.00 (suures majas) R 9.00-15.00 (algklasside majas)
Konsultatsioon õpilasele K 7.tund; klassijuhataja töö klassida E kell 12.45 ruumis 102
Vastuvõtt lapsevanemale seoses klassiga - kokkuleppel.

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad:
E 09.00-15.00 (telefoni-ja veebikonsultatsioonid) T 09.15-15.00 (peamajas) K 09.15-15.00 (algklasside majas) N 09.15-15.00 (algklasside majas) R 09.15-14.00 (peamajas, täidab ka sots.pedagoogi ülesandeid).
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Время приема:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Время приема:

Peamajas:
E 8.00-15.00, T 8.00-15.00, K 8.00-15.00, N 8.00-15.00
NB! Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heidi Ilomets

Logopeed
heidi.ilomets@kose.edu.ee


Lilian Pulman

Tugiisik-abiõpetaja
История
Inimeseõpetus
lilian.pulman@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 7.tund
klassijuhata töö klassiga R 12.45-13.05

Elisabeth Koiduste

Abiõpetaja
elisabeth.koiduste@kose.edu.ee


Liina Pertel

Kooliõde
55512814
liina.pertel@gmail.com

Время приема:

https://kose.edu.ee/et/tervisekabinet

Katrin Evestus

Rehabilitatsiooniteenuste koordinaator
katrin.evestus@kose.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kose Gümnaasium

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.