Kose Gümnaasium

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Haldustalitus Персонал Tugikeskus

Должность
 
Администрация (4)

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval
konsultatsioon õpilasele R 9. tund ja kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 11.40

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N 8.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E-N 1. tund etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35
Учителя (72)

Timofey Abuchev

Inglise keel
timofey.abuchev@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 8.tund, kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 7. ja 8. tund, kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Monika Aljas

Математика
monika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 7. tund või kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund järelvastamine kokkuleppel

Ave Altmets

Rütmika
Väikeklasside õpetaja
ave.altmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel ave.altmets@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Inge Andresen

Keemia
inge.andresen@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Lea Danilova

Математика
lea@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 13.05 (kokkuleppel)
konsultatsioon õpilasele K 14.00

Sirje Hanikat

Õppejuht algkoolis
Klassiõpetus
56609345
sirje.hanikat@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; N 14.00-15.00; kokkuleppel sirje.hanikat@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anvar Hansson

Tehnoloogiaõpetus
anvar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Maarika Harmipaik

Klassiõpetus
maarika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 14.00-15.00; kokkuleppel maarika@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele R 12.00-13.40
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Angela Heinsaar-Talimaa

Eesti keel ja kirjandus
angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel angela.heinsaar-talimaa@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 7. tund

Ene Hiietam

Eesti keel
ene.hiietam@kose.edu.ee


Jaanus Jaago

Sissejuhatus päästealasse


Kristel Jaska

Loodusained
kristel.jaska@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. -8. tund
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Vaike Juursalu

Vene keel
vaike@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel vaike@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga T 10.35

Ann Järvsoo

Käsitöö ja kodundus
ann.jarvsoo@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel ann.jarvsoo@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 13.30

Sigrid Kaju

Õppejuht gümnaasiumis
Füüsika gümnaasiumis
55579910
sigrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N 8.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E-N 1. tund etteteatamisel
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Moonika Kallas

Kehaline kasvatus
moonika@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E, N 14.00
konsultatsioon õpilasele K 6. tund (etteteatamisel)
klassijuhataja töö klassiga K 11.40

Annika Kannenberg

Inimeseõpetus
annika.kannenberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 8. tund
konsultatsioon õpilasele K 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Epp Kevvai

Käsitöö ja kodundus
epp.kevvai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel N 8. tund
konsultatsioon õpilasele N 8. tund

Mare Kivistik

История
mare@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Anne Kruuse

Muusika
anne@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kolmapäeval
konsultatsioon õpilasele E 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 11.40

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E-T 10.30-15.00 (peamajas); K-N 10.30-15.00 (algklasside majas); R 10.30-14.00
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Annika Kupper

Loodusained
Keemia

Lisainformatsioon: 

(lapsehoolduspuhkusel)


Toomas Kutsar

Riigikaitse

toomas.kutsar@kose.edu.ee

Время приема:



Siiri-Külli Kärner

Eesti keel
Klassiõpetus
siiri.karner@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 14.00-14.45

Merje Laur

Käsitöö ja kodundus
Klassiõpetus
merje.laur@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 13:00 - 13:45
konsultatsioon õpilasele N; R 13:00 - 13:45
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Leila Lehtmets

Klassiõpetus
leila.lehtmets@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 11.45-12.45
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Mairi Lember

Eesti keel ja kirjandus
mairi@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele R 7. tund

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Natalja Liit

Eesti keel ja kirjandus
natalja.liit@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00-16.00
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Eelika Lüll

Inglise keel
Bioloogia
eelika.lyll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel.
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Alla Masing

Vene keel
alla@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel alla@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00-14.45/T, N 13.00-13.50

Margus Matiisen

Kehaline kasvatus
margus@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel margus@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel margus@kose.edu.ee

Martin Medar

Direktor
Majanduse alused
Organisatsiooni käitumine ja juhtimine
55694365
martin.medar@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel martin.medar@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Signe Mirka

Klassiõpetus
signe.mirka@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00; kokkuleppel signe.mirka@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Sander Mölder

Inglise keel
Kehaline kasvatus
sander.molder@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel sander.molder@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 (kokkuleppel)

Heli Mölder

Õppejuht põhikoolis
Käsitöö ja kodundus
55515763
heli@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel igal tööpäeval
konsultatsioon õpilasele R 9. tund ja kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga R 11.40

Anna Nazarenko

Vene keel
anna.nazarenko@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, N 8.tund

Ave Oja

Eesti keel ja kirjandus
ave@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T 7.-8. tund
konsultatsioon õpilasele E 7.-8. tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga N 11.35

Astrid Ojasoon

Ühiskonnaõpetus
История
astrid.ojasoon@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel neljapäeval
konsultatsioon õpilasele K 7. tund, N - kokkuleppel

Moonika Oll

Uurimistöö alused
История
moonika.oll@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 7. tund
konsultatsioon õpilasele E 7. tund ja ka kokkuleppel

Nella Ploovits

Inglise keel
nella@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel nella@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 15.00-16.00

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Математика
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, R
konsultatsioon õpilasele T 6, 7, 8 tund, R - kokkuleppel

Tiia Puistama

Inglise keel
tiia@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel tiia@kose.edu.ee

Marju Pärn

Klassiõpetus
marju@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel K 14.00-14.30; kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel marju@kose.edu.ee
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Laine Põldaru

Klassiõpetus
laine.poldaru@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-15.00
konsultatsioon õpilasele E 14.00-15.00
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Pille Rask

Klassiõpetus
pille.rask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-R
konsultatsioon õpilasele K 6.tund kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-9.50

Kairi Rebane

Inglise keel
kairi.rebane@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Rassel Saluste

Kehaline kasvatus
rassel.saluste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel E 6. tund
klassijuhataja töö klassiga E 12.45

Heli Sepp

Muusika
helis@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 16.00

Ruslan Seredjuk

Inglise keel
ruslan.seredjuk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E 8. tund
konsultatsioon õpilasele E 8. tund

Astrid Sildnik

Väikeklasside õpetaja
astrid@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel E-N
konsultatsioon õpilasele T 6, 7. tund
klassijuhataja töö klassiga igal tööpäeval

Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kai Tammik

Rütmika
Inglise keel
kai@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel kai@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele E 14.00
klassijuhataja töö klassiga E 11.40-12.00

Katrin Taniste

Loovtöö alused
История
Inimeseõpetus
katrin.taniste@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele N 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga R 10.35

Sille Tekku

Loodusained
sille.tekku@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele E 7. tund

Rein Tint

Bioloogia
rein@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T või R 7. tund
konsultatsioon õpilasele T 7. tund

Janne Toomet

Математика
janne.toomet@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 6. tund; K 6. tund

Sirje Truuväärt

Klassiõpetus
sirje@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 14.00-15.00; kokkuleppel sirje@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Helen Tuisk

Kehaline kasvatus
Klassiõpetus
helen.tuisk@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel helen.tuisk@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga igapäevaselt

Epp Tähe

Loodusõpetus
Geograafia
epp@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale E 7. tund
konsultatsioon õpilasele T 7.-8. tund
klassijuhataja töö klassiga N 10.35

Liina Urgas

Математика
liina@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 8. tund
klassijuhataja töö klassiga E 10.35

Kadri Uustalu

Kunst arvutis
Kunstiõpetus
kadri@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele T 8.tund

Riina Vainu

Klassiõpetus
riina.vainu@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale K 14.00-14.30; kokkuleppel riina.vainu@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele N 12.55-13.40
klassijuhataja töö klassiga E 8.00-8.45; igapäevaselt

Anneli Veinberg

Muusika
anneli.veinberg@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel anneli.veinberg@kose.edu.ee
konsultatsioon õpilasele T 13.45 - 15.00

Inge Vestrik

Математика
inge.vestrik@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel K 7. tund
klassijuhataja töö klassiga E 7. tund

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Alina Ratušina

Asendusõpetaja
alina.ratusina@kose.edu.ee


Sven Anton

Kriminaalõigus
sven.anton@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kristiina Ostapiv

Klassiõpetus
kristiina.ostapiv@kose.edu.ee


Madli Sepper

Tütarlaste käsitöö ja kodundus
madli.sepper@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Kerstin Kask

Usundiõpetus
kerstin.kask@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Anne-Lii Raidme

Eelkooli õpetaja
annekriipslii@gmail.com

Haldustalitus (18)

Kaide Meerits

Vanemadministraator
55512159
kaide.meerits@kose.edu.ee


Hanna-Britt Allas

Administraator


Ingrit Allas

Koolisöökla juhataja
ingrit.allas@gmail.com


Õnne Andreas

Koristaja


Kaja Andreas

Kokk


Anne Baikova

Koristaja


Merike Kiik

Koristaja


Monika Kink

Kokk


Stella Käen

Koolisöökla peakokk
stella.kaen@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Liilijan Loik

Koristaja


Virge Luht

Köögitööline


Marju Orasi

Koristaja


Jüri Plado

Töömees


Helve Suviste

Koristaja


Viivi Truu

Köögitööline


Ülle Vandrecht

Koristaja


Ester Pääsuke

Koristaja


Jaanis Udumäe

Töömees

Персонал (8)

Avelin Aljas

Juhiabi-personalispetsialist
avelin.aljas@kose.edu.ee


Marika Seppi-Tint

Info- ja koolitusspetsialist
marika.tint@kose.edu.ee


Sirje Riitmuru

Raamatukogu juhataja
sirje.riitmuru@kose.edu.ee


Cathy Sildver

Arendusjuht
Projektijuhtimine
Turunduse alused
cathy.sildver@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel

Natalia Prishvitsyna-Merkureva

Математика
Info- ja haridustehnoloog
natalia.prishvitsyna@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale kokkuleppel T, R
konsultatsioon õpilasele T 6, 7, 8 tund, R - kokkuleppel

Kristel Aalbok

Loodusainete labori spetsialist
Klassiõpetus
kristel.aalbok@kose.edu.ee


Hanna Riive

Huvijuht
5250965
hanna.riive@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale T 15.30 kokkuleppel
konsultatsioon õpilasele K 14.00-14.45 kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga T 6. tund ja muul ajal kokkuleppel

Birgit Käige

Huvijuht
birgit.kaige@kose.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel, küsimustes palume pöörduda kool [at] kose.edu.ee

Tugikeskus (11)

Katrin Liiv

Tugikeskuse juh/ HEV koordineerija
Loodusõpetus
56202046
katrin.liiv@kose.edu.ee

Время приема:

Tugikeskuse juhi vastuvõtu ajad: E-K 8-15; N-R 8-14. Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel.
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunni/klassiga - kokkuleppel.
Konsultatsioon õpilasele K 7. tund; klassijuhataja töö klassiga K 12.00

Kristina Kulagina

Psühholoog
Vene keel
51968911
kristina.kulagina@kose.edu.ee

Время приема:

Psühholoogi vastuvõtu ajad: E-T 10.30-15.00 (peamajas); K-N 10.30-15.00 (algklasside majas); R 10.30-14.00
Vastuvõtt lapsevanemale seoses ainetunniga - kokkuleppel kristina.kulagina@kose.edu.ee

Maila Jaanits

Sotsiaalpedagoog
55515762
maila.jaanits@kose.edu.ee

Время приема:

algklasside majas:
E-N 8-15; R 8-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Kairi Kilp

Eripedagoog
5261209
kairi.kilp@kose.edu.ee

Время приема:

E-T 8.00-14.30 (algklasside maja); K-N 8.00-14.30 (peamaja); R 8.00-13.00

Mariina Kuuseoja

Logopeed

Время приема:

Kokkuleppel

Jaanika Sepp

Sotsiaalpedagoog
56774333
jaanika.sepp@kose.edu.ee

Время приема:

peamajas:
E 8.30-15.30 T 9.00-16 K 8.00-12 N 9.00-16 R 8.30-14
Eelneval kokkuleppel vastuvõtt ka muudel aegadel

Regne Lembke

Abiõpetaja-liikumisvahentundide koordinaator
regne.lembke@kose.edu.ee


Ene Mitt

Abiõpetaja
enem@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Astrida Tisler

Abiõpetaja
astrida.tisler@kose.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maila Savi

Tugiisik
maila.savi@kose.edu.ee


Lumme Väli

Tugiisik
lumme.vali@kose.edu.ee

Время приема:

vastuvõtt lapsevanemale N 13.00-14.00
konsultatsioon õpilasele kokkuleppel
klassijuhataja töö klassiga - igapäevaselt

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Kose Gümnaasium

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.