Edukas osalemine noorte küberkaitsevõistlusel Magic CTF

Дата создания 26.04.2021

Kose Gümnaasiumi õpilased võistlesid rahvusvahelisel noorte küberkaitsevõistlusel Magic CTF.

Kose Gümnaasiumi võistkond osales laupäeval, 24.aprillil rahvusvahelisel küberkaitsevõistlusel Magic CTF. Ameerika, Bosnia ja Hertsegoviina ning Eesti noored panid oma teadmised ja oskused proovile küberturbe ülesannete lahendamisel. Eesti poolel võttis oma kodudes võisteldes võistlusest osa üle 150 õpilase ja üliõpilase.

Kose Gümnaasiumi võistkond Breadcat - Tristjan Lutter (kapten), Kayla Jonna Post, Grete Suurhans ja Robert Uustalu -  saavutas 33.koha. Kokku oli võistkondi 68 ja nii ülikoolide, kutsekoolide kui üldhariduskoolide tulemused esitati ühtse tabelinalink opens on new page.

Eestikeelne üldinfo: https://sites.google.com/view/kyberolympia/2021/magic-ctflink opens on new page

Võistluse toetajate hulka kuulus ka Kose vallavalitsus. võistluse korraldusliku poolega tegeles Kose gümnaasiumi poolt õpetaja Astrid Sildnik.

Дата последнего изменения 26.04.2021.