1. koht emakeeleolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoorus

Дата создания 14.02.2024

𝗠𝗲𝗶𝗲 𝗸𝗼𝗼𝗹𝗶 𝗼̃𝗽𝗶𝗹𝗮𝗻𝗲 𝗖𝗵𝗿𝗶𝘀𝘁𝗼𝗳𝗲𝗿 𝗧𝗼𝗼𝗺 𝘃𝗼̃𝗶𝘁𝗶𝘀 𝗮̈𝘀𝗷𝗮 𝗲𝗺𝗮𝗸𝗲𝗲𝗹𝗲𝗼𝗹𝘂̈𝗺𝗽𝗶𝗮𝗮𝗱𝗶 𝗛𝗮𝗿𝗷𝘂𝗺𝗮𝗮 𝗽𝗶𝗶𝗿𝗸𝗼𝗻𝗻𝗮𝘃𝗼𝗼𝗿𝘂 𝗷𝗮 𝘀𝗮𝗶 𝗸𝗼𝗵𝗮 𝗹𝗼̃𝗽𝗽𝘃𝗼𝗼𝗿𝘂𝘀! 🏆📚 Christoferi juhendas emakeeleõpetaja Ave Oja.

Kuid see pole veel kõik - meie koolist osales ka mitmeid teisi tublisid õpilasi, kes näitasid olümpiaadil suurepärast taset. Suur kiitus ja õnnitlused ka neile: Getter Majas, Karmela Post, Margret Rattus, Jakob Tiis, Johanna Lokotar (kes saavutas 9. koha), Lisanne Jaago, Sandra Reimann, Lisette Lein (5. koht), Kretlin-Lisee Kivistik (10. koht), Emily Tika, Kirke Savitsch (7. koht) ja Joonatan Arm (9. koht).

Olümpiaadi ülesanded hõlmasid erinevaid keeleoskuse aspekte, sealhulgas hääldusnüansse, allkeeli ja õigekirja. Õpilased pidid näitama oskusi keeleanalüüsis, sünteesis ja võrdluses. Igal vanuserühmal oli aega ülesannete lahendamiseks 120 minutit.

Palju õnne kõigile osalejatele ja suur tänu juhendajatele, kes panustasid õpilaste ettevalmistamisse! 🌟

Дата последнего изменения 12.03.2024.