14.veebruaril toimus Kose Gümnaasiumi algklassides sõbrapäeva playbox disko. Õhtujuhid olid vahvad 6.a klassi poisid Arli Neido ja Ergo Boisen. Kõik esitatud lood (16 playboxi) olid valitud Billboardi koostatud listist 100 parimat lugu läbi aegade, sest sel aastal toimub Harjumaa algklasside playboxide esitamise võistlus Kosel, 7.märtsil. Ja teemaks on “100 parimat lugu läbi aegade”. Ka seal osalemiseks tuleb lood valida samast kohast.

Playboxi võitsid ja lähevad meie kooli esindama 4.b klassi õpilased: Sophie Galstjan, Merit Mutanen, Heidi Solntsev, Joosep Leonov, Magnus Prits, Ron Georg Ilves, Anna Sabine Mihkelson. Juhendajaks õp Maarika Harmipaik.
Anti välja ka 5 eriauhinda:
  • Eriauhind “Lihtsuses peitub võlu” – Joonas Järve ja Jarko Jõffert (2.a). Juhendaja Kristi Arusoo
  • Eriauhind “Tantsuline show” (4.a klassi õpilased) – Matilda Teivejõe, Reili Aljas, Heleri Kukke, Ketlin Lahe, Adeele Kivistik, Kristin Britt Naarits. Juhendaja Marju Pärn
  • Eriauhind – “Parim taustalaulja” Kristiina Veinberg (2.b). Juhendaja Maarja Talv.
  • Eriauhind “Parim Show” (3.a klass) – Hanna Grete Põld, Isabel Aalbok, Sarah Perandi, Kreetel Krindal, Lisandra Krindal, Viktoria Malmila, Gerda Käen, Kris Veelain. Juhendaja Kai Tammik
  • Eriauhind “Õhtu staar” – Sophie Galstjan (4.b). Juhendaja Maarika Harmipaik.

Playboxi pilte saab vaadata SIIT: