Kose Gümnaasium õpilased osalevad 2-aastases Comeniuse projektis “Piece of a Whole”

Kose kooli ja 6 Euroopa partnerkooli tegemisi saab jälgida:

http://pieceofawhole.blogspot.com/

http://twinblog.etwinning.net/pieceofawhole/

Oktoober 2014 külastasime partnerkooli Poolas. Vaata esitlust

Detsember 2014 külastasime partnerkooli Cran Canarial. Vaata galeriid

Rõõm on teatada, et meie koolis juba teist aastat toimuv rahvusvaheline projekt “Piece of a Whole” on leidnud  märkamist, märkimist ja tunnustamist nii Eestis kui Euroopas üldse. Ja projektis osalejate suurepärane töö on saanud nüüd ka rahvusvahelised tunnustused – eTwinningu kvaliteedimärgi ja Euroopa kvaliteedimärgi.

(eTwinningu kvaliteedimärgid antakse õpetajatele silmapaistvate eTwinningu projektide eest. Märgid on tõestuseks, et projekt on saavutanud teatud riikliku ja Euroopa taseme)

 

Koostöös BCS Koolitusega osaleb Kose Gümnaasium projektis Creative Classroom, mille kaudu aidatakse Eesti koole uuenduslike õppemeetodite kasutusevõtmisel.

Täpsemalt: http://www.bcskoolitus.ee/creativeclass

Projekti eesmärgiks on aidata Eesti koole digipöördel ja arendada õpetajate innovaatiliste õppemeetodite rakendamisoskusi. Selleks korraldatakse töötubasid, iseseisvaid praktilisi töid ning teavitusüritusi.
Projektis osaleb 20 eesti ja vene õppekeelega üldhariduskooli üle kogu Eesti.
Projekti tegevustest võtavad osa erinevate ainete, näiteks matemaatika, inglise keele, ajaloo, ühiskonnaõpetuse õpetajad. Õpetajad kogunesid esimest korda aprillis 2015, kui toimus esimene töötuba ja alustati tunnistsenaariumite väljatöötamisega.
Koolitajatena on projekti kaasatud valdkonna eksperdid Tallinna Ülikoolist, Mannerheimi Ülikoolist (Soome), Ljubljana Ülikoolist (Sloveenia), Rijeka Ülikoolist (Horvaatia) ja BCS Koolitusest.
Projekti jooksul töötatakse välja tunnistsenaariumite kogumik, mida kõik Eesti õpetajad saavad kasutada. Tunnistsenaariumid keskenduvad uuenduslike õppemeetodite kasutamisele ning nende integreerimisele tundi koos erinevate IT-vahenditega. Projekti käigus valmiv avaldatakse projekti materjalide lehel.
Kose Gümnaasiumi esindajaks selles projektis on ühiskonnaõpetuse/õigusõpetuse õpetaja Kaia Laansoo.

Leia meid Facebookis