Liikuma kutsuv aprill 2024🏊🏻🤸🏻🏃🏻‍♂️

Date created 01.04.2024

Kose Gümnaasium kutsub aprillis kõiki liikuma ja kevadet nautima!

Liikumine ergutab kõiki meie meeli ning mõjub soodsalt meeleolule ja ka õpivõimele!

Ujumine, gümnaasiumile jõusaal, õuebingo, sammuralli, FitSphere koolidevaheline sammuvõistlus.

Ujumine
1.-3.kl aprillis õpilastele üks kord nädalas tasuta ujumine ainult koos lapsevanemaga (vajavad ujumisel saatjat, lapsevanemale tasuline).
4.-9.kl aprillikuu jooksul üks kord nädalas tasuta ujumine Kose Spordimajas.
10.-12.kl ujumine ja jõusaali kasutamine, aprillis üks kord nädalas nii ujula kui jõusaali kasutamine Kose Spordimajas tasuta.
NB! Ujuma minnes ütleb õpilane oma täisnime ja klassi, et administraatoril oleks lihtsam korrad üles märkida.
Valime välja kõige aktiivsemalt Kose Spordimaja teenuseid (ujula, jõusaal) kasutanud klassi. Arvesse lähevad ainult tasuta korrad, mida Kose Spordimaja meie õpilastele pakub. Tulemuste kohta saame info spordimaja administraatorilt.

Lapsevanematele
Kutsume ka teid kasutama ujula ja jõusaali teenuseid (lapsevanematele tasuline).
Võistlus kõige aktiivsemate lapsevanematega klassi leidmiseks.

Õuebingo
Vali bingo lehelt igaks päevaks üks meeldiv õuetegevus. Bingo lehe saad allpool olevast failist.
Täisbingoks on vaja täita kõik 25 ülesannet + tühjadesse ringidesse lisatud enda väljamõeldud ülesanded. Tehtud ülesandele tõmba ristike peale - joonlauaga :-)
Täidetud õuebingo leht tuua klassijuhatajale 3. maiks.

Sammuralli
Samme saab lugeda erinevate vahenditega, sammude registreerimine käib Google arvutustabelis.
Tabelisse sisestada ees- ja perekonnanimi ning kuupäeva järgi sammud.
Iga samm loeb ning piire me ei sea. Eesmärgi sead endale ise!
1.-4. kl õpilastele saadetakse Stuudiumi vestlustesse arvutustabeli link, millega pääseb oma klassi tabelisse (tabelid lisatakse 1.04).
5.-12. kl õpilased saadavad oma osalemissoovi ja e-posti aadressi Stuudiumis sõnumiga Riina Vainule. Õpilase e-postile saadetakse personaalne sammuralli tabeli juurdepääs muutmiskutsena. Samme saab seejärel hakata sisestama ise!
Lapsevanemad on samuti oodatud kaasa lööma. Osalemissoov ja e-posti aadress saata Stuudiumis sõnumiga Riina Vainule. Soovijatele saadetakse personaalne juurdepääs sammuralli tabelile.
Õpetajatele ja koolipersonalile saadetakse Stuudiumi vestlustesse ja kooli e-posti link juurdepääsuks sammuralli tabelisse.

* Uudne sellel aastal - FitSphere “Kevadsammud 2024”

Tegemist on aprillis toimuva heategevusliku üleriigilise koolidevahelise sammuvõistlusega.
Iga klassi liitumiskood on leitav https://thefitsphere.com/kevadsammud2024link opens on new pagehttps://thefitsphere.com/kevadsammud2024"> lehelt ( LIITUMISKOODID otsingusse Kose Gümnaasium).
Õpetajatele ja tugipersonalile ning lapsevanematele on eraldi grupp.
Kasutusjuhend on siin: https://thefitsphere.com/wp-content/uploads/2023/04/FitSphere-kasutusjuhend-2023.docx.pdflink opens on new page
NB! Võistluste arvestusse lähevad ainult need sammud, mis on äpi avalehel
vahetatud punktideks - iga päeva õhtul muuda sammud punktideks.

Kevadsammud 2024 eesmärgiks on pöörata tähelepanu füüsilise aktiivsuse olulisusele ning muuta liikumine noorte jaoks põnevamaks. Sündmusel osaletakse esindades oma klassi või kursust, mis teeb sammuvõistlusest kaasahaarava meeskondliku väljakutse, milles noored saavad osaleda ühise eesmärgi nimel. Eesmärgiks selgitada välja kõige aktiivsemad klassid ja koolid ning kõige suurema panusega osalejad. Tublimatele on loomulikult auhinnad ning toimub ka iganädalaselt loosimisi, et motivatsioon kõrge püsiks.

Kevadsammud 2024 annab FitSphere äpis ülevaate üksikisikuliselt jooksvatest tulemustest, klassidevahelistest tulemustest ning selgitab välja kõige aktiivsemad koolinoored ja klassid.
Sammuvõistluse üleskutse leiab siit https://www.youtube.com/watch?v=0rbuze17Vnslink opens on new pagehttps://www.youtube.com/watch?v=0rbuze17Vns"> .
Rohkem infot leiab FitSphere kodulehel: https://thefitsphere.com/kevadsammud2024link opens on new pagehttps://thefitsphere.com/kevadsammud2024">

Vali enda jaoks meeldiv liikumine! Osale ühes või mitmes või lausa kõigis ettevõtmistes!
Liikuma kutsub Kose Gümnaasiumi tervisenõukogu

Last changed 01.04.2024.