Alumnus

Фильтр

 
1. lend 1960

VAHUR AABRAMS


ANDO ALGRE


ELGI ALTJÕE


MAIT INDUS


PRIIT JÖFFERT


HEINO JÕGISOO


JAAK JÕGISOO


HILJA JÄRVIK


ENE KORN


JUTA KORNOV


REIN METSOO


LEILI MÜNTHER


ANTS PAK


ARVI SLENG


IVO SÖÖT


URSULA TEEVEER


MAIE UIBO


Klassijuhataja: Silvi Kivimäe

47. lend 2006

MOONIKA OLL


KARIN JAAGU


KADRI KOTKAS


MARI SUITS


MAARJA-LIISA KESKKÜLA


TIINA NETTAN


LIINA ROHTLA


KÄTLI NURMSALU


LIISI VALDMA


MARILI ROHTLA


BIRGER AAVIK


KIRKE HEISKONEN


ANTS KARI


SILVIA KASAK


PIRET KÄND


MIHKEL LILLEBERG


MIHKEL LOORITS


ALLAR LUKS


MIHKEL MILISTE


STELLA OJA


KRISTI OLL


RASMUS RAIDE


MIHKEL SARAPUU


SERGEI SOLOVJOV


SIRET TAMMELA


LII TRUUVÄÄRT


HENRI VIIUL


Klassijuhataja: Heli Mölder


KATRIN SAAREMÄE


RENE ALJAS


SVETLANA JAVORSKAJA


KATRIN KÜNNAP


EGE LUTS


DELINA MÄE


MERILIN ROOSIPUU


SANDRA SUURKASK


MARIA ARNOVER


SIRLI ARU


KADRI ERMEL


MARILIN ILUSTRUM


RIINA KAARE


JANARI KASKMA


ANGELA NURMSALU


LAURI PÄRN


KAIDI ROOSIMÄGI


HANNA-MARIA SIILBAUM


STEN TOMSON


KAISA TULP


Klassijuhataja: Ester Salumets-New

35. lend 1994

MARKO HEIN


JANARI IILANE


AIMI KARUS


ERLEND KONSTANTINOV


KAIDO KORNAK


KATRIN LEEMET


KAIDO LEHTJÕE


INDREK MÖLDER


ULVI PAENURM


INGRID PUURVEE


TOOMAS PÄSSA


RAGNAR RAIDE


SIGRIT SAARMETS


SILVER SALUMETS


RISTO SAPPINEN


ROMEO SMIRNOV


HELI TEDER


MEELIKE VACHTMEISTER


TRIINU VEELAID


MARGUS VEERET


RAUL VOSSMANN


AHTI VÄLJARI


Klassijuhataja: Monika Aljas


MAIKI ARRO


KRISTIINA FEINMAN


MAREK LEPP


KATRIN LONT


TIINA LOOS


HELEN MATLA


ANNIKA NIELSON


HELEN NIIDAS


INGRID PAPPEL


REIN PAVEL


KAILI PERN


HELENA PIKKOJA


PILLE PUUSEPP


KIRSTI PÕDER


KADRI RAAMAT


EHA REBANE


MARVI ROOSAAR


KARMEN SIHT


JANE ZIMMERMAN


MERIKE TEE


MAARIKA URGAS


PEETER VEETAMM


Klassijuhataja: Mare Kivistik

36. lend 1995

ANDRES ABEL


KIRLI AUSMEES


LEMPI JUNOLAINEN


SIRJE KESKPAIK


JAANUS KOMPUS


VIIVIKA KOOSKORA


LAURI KUKTALU


JANEKA LAGE


KARIN LEEMET


AAVE LEIS


JÜRI LEONOV


SIIM MARKUS


MARILI MATT


KAIRI MITT


ENEKEN ONNA


KADRI-KARITE PALMETS


VARJE REINUJAAN


KATRIN SOMMER


TORMI TAMM


TRIIN TIKERPE


MARGIT TRUSS


SIRLE URVA


ANNELY UUSTAL


TIINA VILKKI


Klassijuhataja: Inge Andresen

37. lend 1996

JANNO JÖFFERT


ASTRID KARUS


KRISTEL KOOK


SIRJE LAUR


TERJE LAUR


MARGE LILLEND


KRISTI MURUMAA


TUULI MURUMAA


ELLI MÕTT


SIGNE MÄGI


KRISTIINE MÖLDER


HINDREK NOKKUR


HELEN PAJUSOON


SIGRID PUURVEE


RAIGO REBANE


VIRGO SAARMETS


VEIKO SOOMER


KATRIN TAMMETS


PILLE TEDER


KRISTJAN TUULEVESKI


MARKO VALDI


RANDO ÜLEJÕE


Klassijuhataja: Ene Hiietam


AIN ANDERKOPP


KAIDI BLUM


KADRI KALDAM


KAIRI KARU


AGE MÕTT


KATRIN NAEL


HELINA ORAS


KAIRI REBANE


KÄRT SALISTE


ÜLLE SEIN


KARIN SIHT


RENÉ UUKAREDA


Klassijuhataja: Rein Tint

38. lend 1997

KRISTJAN AAVASALU


ANNIKA ARU


KATI BAKRADZE


MARILYN JÜRISSON


ELE KOITMAA


IVAR MARDIM


MERLI MERERAND


MARGE NOKKUR


KARIN PALMETS


TOOMAS PIPPAR


ALARI POROSON


PRIIT PRESS


ANNELI PÄRSIK


EHTEL RANDMA


GERLI ROOSMETS


KULDAR SALUMETS


MARTIN SLENG


JAANIKA SUUDER


ÜLLE SUVISTE


VEIKO VAISMA


RIIN VILKI


Klassijuhataja: Reet Kruusement


ALLAN BAŠMANOV


MARIS JAAGUS


KUIDO KARNER


ANDRES KROON


JAANUS LEPIK


LIINA LINVALD


HEIKKI LONT


MARET NOKKUR


OLAV OJALA


LIINA OJAMAA


ART PAJUSOON


KATRIN RASK


REVE REBANE


KÜLLI RUUGE


MERILIN TEE


TARMO TEHVA


PIRET TÜÜR


LIINA URGAS


REIN UUSTAL


ANGELA VALDI


ALICE ÕUN


Klassijuhataja: Helle Nigol

39. lend 1998

HELI EICHEN


LAURA EINROOS


ENEL GORTFELDER


KATRIN GRÜNTHAL


KÄTLIN HIIEVÄLI


HELINA JUURSALU


JAANUS JÕGI


KATI KARU


ANNELIIS KASELA


KERLI KULL


RAUL KULL


KAIT KULLANG


OTT KÄRNER


MERLI MENDELMANN


EVELI MÄNNISALU


JOHANNES NEIDORF


INDREK PABO


KIRSTI-HELENA PAVEL


EVE-LY PREHING


KADRI RANDOJA


IVO RANK


KRISTI RANNU


TRIIN SEPP


LIIS SILLAOTS


SIIRI SILM


TEO TOOMPUU


TAIVO TÄRI


AHTI VICHTERSTEIN


Klassijuhataja: Heli Mölder

40. lend 1999

KARITA KALJU


EDA LAANET


REELIKA LEHTLA


MARGIT LUTSAR


STELLA MONKO


KÄRT MURU


HELI PUUSEPP


MARGUS PÄRSIK


MARILY PÄRSIK


HELEN REMMELKOOR


AIVI SAAREOKS


ANTI SALURA


MARI-LY SOOMER


AIN SUIK


KRISTJAN SULÕND


MARILIIS TOOMLA


HERKI TUTTELBERG


GERT VAIK


SEIDI VILBA


SIRET VILBA


Klassijuhataja: Ene Hiietam


GERTRUTH-ELISABETH ALAS


KEI ANDRESEN


KRISTJAN EINROOS


EDIK JAKIMOVITŠ


JAANA JÕUL


NELE KALJUVALD


KRISTA KARBOV


KRISTI KIRSANOV


KAIDO KIVISTIK


KIRSIKA KOITJÄRV


ERLE KOITMAA


MEELIS KOMPUS


KRISTI KÕIVA


SILVER KÜBAR


HEIKO MIHKELSON


TÕNU PIPPAR


ITI REIDOV


LAURA SALUMAA


SIGLE SARAPUU


ELEN SILLASTE


MARGUS TAMME


KEIU TÜLI


JOONAS URGAS


KÄTLIN VOOLRAND


Klassijuhataja Ester Salumets-New

41. lend 2000

MARIA GRÜNVERK


JANAR JOONA


JARMO JÄRVELAID


HELER-RIIN KLIIMSON


MEELIKA KOITJÄRV


KAIJA MIHKELSON


MARKO MÄGI


JUTA MÄNNISALU


ESTER RANDMA


VILJAR RANDMA


ANNA-LIISA RAUDSEPP


HELIS ROHTAAS


MARTIN TIITSON


TERJE TRUSS


MARET VAGA


HEILI VEETAMM


KIRKE VILE


Klassijuhataja: Kaja Sarapuu


AGNES ABEL


TANAR ARON


JAAN ARJASEPP


MARGE ARU


KAI EICHEN


PRIIT JÕGISOO


MOONIKA KALLAS


KADRI KRUUS


RAIGO KÕIV


JAAK KÕIVA


KÄDI MIIL


KRISTI NIGOLS


KATRIN PALO


RUVE REBANE


JANNE SUUDER


KADI TALVING


AILI TAMM


EVELI TAMM


BERIT TAMME


IVI TRUUVÄÄRT


MARGUS VALDI


Klassijuhataja: Leili Poopuu

42. lend 2001

LIIS ANDRESEN


HELENA JOHANSON


ANNIKA JÕUL


ALOR KASEPÕLD


LIIVIKA LUHT


ENELI LÄÄNE


MARIS MENDELMAN


MARIS MIHKELSON


PAAP MURU


MATI MÄNNISALU


KADRI NURMOJA


BIRKE PIKKOJA


PRIIT PÄÄSUKE


HEIDI RAAMAT


ALICE SUUSTER


MARGE SUVISTE


KIRLI TALVING


HEIDI TARBE


MARET TIITSON


KAAREL VIIRA


Klassijuhataja: Leida Tiis


GERLY GOLIKOVA


ELEN GRAUBERG


MARTTI JALASTO


MARITA JÄRVELAID


TRIINU KOTKAS


INGMAR KUKK


EGLE MAJAS


HEIKO NIIDAS


AARE NURM


REIN SAKS


AVO SUIK


EVA TAMMISTO


PILLE TEES


PIRET TEES


MARIANNE TRUBETSKOI


INDREK UUVITS


SÜLVI VILBA


Klassijuhataja: Inge Andresen

43. lend 2002

KRISTIINA AARNA


OMAR BAKRADZE


MAGNUS EENMAA


REELIKA IRS


LIINA JÄRVIK


KATRIN KLIIMSON


LAURI LEUHHIN


NELE LUHAVEE


NILS LUHAVEE


MADIS MAISTE


TAURI NEITOV


INGRID PURGATS


LIINA SAAREMÄE


ELINA SIIL


SIIM SILLASTE


HELEN VIIDIK


RIIN VINK


Klassijuhataja: Riina Suur


MIKK ANDRESEN


INDREK ANNUK


TAIMI ARNOVER


RAGNAR EVEREST


KIRSIKA KAARE


KADRIN KARNER


KATRE KARTAU


HEIGO KULLANG


MELINA LUSTI


LIINA NIELSON


AHTI PUUSEPP


GERRIT REEMI


VILJAR SAARLOO


HEIGO TUTTELBERG


REELIKA TÄHKA


TANEL VAHOPSKI


ANNIKA VESTEL


KAIRIT VILBA


Klassijuhataja: Mare Kivistik

44. lend 2003

RAIKO AUSMEES


MAIKO EENMAA


KARIN GRENTS


DIANA JAKIMOVITS


GESSE JOONA


RAIDO KALJURAND


INGRID KIVISTIK


ANNELI LIPPMAA


LEMBIT LEHTLA


MART LOORITS


JAANIS MAALA


OKSANA OSTAPIV


ITI PIHLAK


HELENA PLOOVITS


MÄRT RAAGA


LIISA REEK


ELINA RÄITNA


HELERY SAARIK


KAIDI SUUDER


KRISTINA TÜÜR


TIMO VARBLAS


ANNELI VESTEL


UKU VILLEMS


Klassijuhataja: Anne Kruuse


MARTIN INNOS


KRISTJAN KASELA


KRISTO KEMPI


JAKLIINA LASS


SIGNE LEETUS


REIN MARMOR


RAMON ORAS


BERIT PROOS


AIVO PUUSEPP


KADRI REBANE


KERTU-KIRIT SILD


LIIS SOOLEPP


LIIS SOONTAGA


MAARJA TALV


SIGRIT TAMM


KARIN TORRI


PRIIT PIIRSALU


KARL KRUUS


RANDO VERK


Klassijuhataja: Monika Aljas

45. lend 2004

KASPAR KARNER


OTT VALDMA


TIMO NIKITIN


LIISI NOKKUR


KRISTEL PEEL


MII KRUUSING


RAUNO LUIV


STEN OJA


JULIA GERMAN


MADLI JALAKAS


KAUPO KALJULA


EGLE KOITMAA


LAURA LIIBERT


ELERI LOPP


PILLE NAEL


INDREK NEITOV


MAARJA NOKKUR


VERONIKA RAIDE


IMRE RÕÕS


KRISTIINA SAMOHHINA


JEVGENI SISKIN


RIINA SUIK


Klassijuhataja: Heli Sepp


ANNIKA ALJAS


ELINA KALA


KRISTJAN KUUSK


LIINA TAMMELA


MARJU VEERET


MATTIAS MÜÜRSEPP


ROLAND SVIRGSDEN


RAIVO VAHAR


MARI GORTFELDER


KRISTINA KASELA


KAREL KUUSIK


GRETE LEVONTI


EGERT MAJAS


LAURI MIHKELSON


EGON POROSON


LIIS PÄRSIK


SIIRI PÜVI


KRISTIINA ROHT


AGNES RÄGAPART


KADRI SEIL


EGLE SULÕND


EGERT UIBO


MAARJA URKE


Klassijuhataja: Ülle Pässa

46. lend 2005

ESTA KARBOV


ALJONA GERMAN


AVE NAEL


KÄTLIN TULP


TRIIN VAIMEL


KASPAR AARNA


ANDRES ALJAS


TAVE TALV


JOONAS UMALAS


AKSEL AVALD


TAAVI ERMEL


RISTO HIOB


KADRI KÄEN


ANU METSIS


MAARIKA PULMAN


KRISTIINA PAVLJUK


KRISTI PORMAN


MARTIN SEDRIK


MIREY ULM


LII VALGMA


KAROLIN VEERMÄE


RAGNAR VEERMÄE


KRISTINA VEINBERG


Klassijuhataja: Mare Kivistik


AVE JÜRIÖÖ


KADI KARRON


FLO KILU


MAARJA KÄGER


MARY SAARE


GERLI LEVONTI


MARKEN MURUMAA


MARION MÄGI


LIINA ROOMET


PILLE ANDREAS


RAGNAR IRS


LAURI JÕGISOO


SANDRA NIIDAS


MADIS PILT


HELARI PURGATS


MARTTI ROOMET


REIJO SELTER


SILJA TIMUSKA


LEA TORN


RAINIS TREIBERG


LAURI VARBLAS


KRISTIINA KOZLOVSKAJA


Klassijuhataja: Leida Tiis

48. lend 2007

NELE PIHLA


KAIRI LEPPENEN


SANDRA VIIRA


ANDRESEN NELE


KERLI EDNAŠEVSKI


KAISA KIVI


MARIANNE TÄHE


VESSE VEERING


KRISTA-MARIA ALAS


SIIM HANIKAT


KULDAR HÄRMA


KAREL KANNELAUD


KAIRE KARTAU


MARET KRUVE


REELIKA MARLEY


MIINA MEINVALD


KALLE MIHKELSON


KAI OKS


PELLE POHLAK


TOOMAS REINIK


TAAVI ROOSA


REELIKA ROOSNURM


Klassijuhataja: Ene Hiietam


KIRSTI KARRON


MIHKEL LEIS


KÄTLIN TUISK


SEIDY KAASIK


SUSANN KALA


KADRI KARU


MIRKO KIISON


MADIS KOPPEL


SILLE KUUSIK


MARI-LIIS LIEPKALNS


PRIIDIK MÖLS


KAI NORMAK


ANNIKA PUUMETS


TRIINU RANDOJA


PÄRTEL RELVE


KRISTIINA SAAREMÄE


STEWE SUURSOHO


KATRIN TAGOMA


Klassijuhataja: Niina Pajusoon

33. lend 1992

ALO JÄRVE


JAAKO JÄRVELAID


MARKO JÄRVSOO


VIIA KALDAM


URMAS KASK


MONA-LISA LILLE


INDREK LILLEND


MARI MARKUS


KATRIN NOKKUR


ALO PÕLDMETS


MAIT REI


MATI RUHNO


SVEN SAARMETS


JOEL SOOMER


IVAR ULMRE


PRIIT VEERING


Klassijuhataja: Heli Mölder


ANNIKA ABILINE


TRIINU ARON


AVE INGEL


AIN JÕGILA


KRISTEL KALJUMÄE


MERJE KAUTSAAR


MERLE KIVIMETS


ANDRAS KURIKS


AGE PAJUSOON


ANGELICA REIMAN


MARIS ROHTLA


LY SALURA


SIGNE SIREL


ASTRIT SUURSILD


INGRIT TEEÄÄR


MEELIS UUSTALU


PIRET VILBA


MADLI VÄLI


Klassijuhataja: Inge Andresen

49. lend 2008

LIISU AAVA


ANDI AAVIK


ANETTE ALJASMÄE


HARRI ARO


KRISTJAN ARRAS


RENEE ARRO


ETERI EHA


KATI IBRUS


KATRE KIRSANOV


SERLE KIRSIPUU


MARKUS KONT


IVO KRUUSAMÄGI


MARTIN KRUUSMAA


AARNE LILLEBERG


KASPAR LUKS


MARTIN MIIL


MARIS OLL


MARI-ANN PAJUSOO


TANEL REINIK


JAANA SAVOLAINEN


SIRLI SEPP


ANU SILDNIK


KRISTI VOOLRAND


Klassijuhataja: Ave Oja


SIRET AAS


PAAP ANDREAS


GERDA AO


ENE-LY JÕGEDA


HELENA JÕUL


KATI KAAVER


JOOSEP KINK


KERTU KIVI


EEVA KRUUSTAMM


ANNI KÄRNER


MARE LOOS


ADE LUTS


KARL MENDELMAN


MAARJA MÖLS


SIRLI NIIDAS


MEHIS PIHLA


MARI-ANN PILL


HANNA-LIISA PROOS


ELVIS RAJA


EGERT SAARMETS


SIIM-KAAREL SALURI


MAARJA SEDRIK


HANNA SIIGART


KERTTU-LIINA SOONVALD


MARI-LIIS STIMMER


KAARI TIMUSKA


PEEP TOMP


KELLY TOOM


KRISTEL VIIDIK


Klassijuhataja: Ly Renter

50. lend 2009

ANDI ANGEL


VALTER ARO


ANETT KALA


MIHKEL KARU


TIIU-MAARJA KINK


EDGAR KOVALEVSKI


KAUR KRISTAL


HELINA LEETUS


KAIRE LUSTI


LIIS MURUTALU


LAURA MÄNNISALU


STELLA NETSE


BIRGIT OOLEP


LIISA RAAMAT


RASMUS RENTER


HANNES ROSS


TÕNIS TAMM


STEN TUISK


TAIVO TÜRNPU


Klassijuhataja: Ave Oja


MAARJA BRENNER


OVE JÜRIÖÖ


AVE KASKLA


JARKO KASKMAA


ALIIS KEVVAI


RASMUS KILK


AGE KRUUSAMÄGI


KERLI MESILA


FLORIIN NÖÖR AL NÖRI


TÕNIS REINIK


KADRI ROOSIPUU


AAP KAUR SUVI


VIVIKA TAMRA


ANDRES VALGMA


VILLU VEEDLA


KRISTJAN VÄLJAKO


Klassijuhataja: Avo Ollerma

51. lend 2010

KATERINA ALFAVITSKAJA


ANGELY BACHMANN


HEDI GRAHE


OTT HEISKONEN


KASPAR HUUL


ANDRES KALME


KERTU KARNER


KEN KOTKAS


REIN KRUUSEMENT


KAIVAR KULL


TÄHTI KULL


VAHUR NOKKUR


SUSANNA OJA


MINNA ORAS


SANDER PRITS


MARK REISI


SIIM SARAPUU


JOOSEP SEPPI


KATI STIMMER


MARI-ANN UMALAS


LIIS VIIGIPUU


KADRI VILBA


GERLI VILLAK


Klassijuhataja: Riina Suur


KADRI ARNOVER


NELE JAAGO


JOONAS JAANOVITS


PIIA JÕUL


KAISA KARRON


ANDRES KIVISTIK


OLIVER KOTKAS


ERGO KÄESEL


TRIIN LOOS


ANGELA LÜLL


ERKI MIILBERG


ANTI MÄNNISALU


MERILIN-INGRID MÜNTER


ANU NAEL


PAULIINE NETTAN


KRISTIN NURK


ELINA OJAMETS


PAUL PÕDER


RAUNO ROOSNURM


KAIRIT RÜÜTSALU


HENRY SANGLA


KADRI SEPP


MAIROLD SUUDER


SIIM SUUR


KAAREL TAMMISTE


KADRI TEDER


TAGO TREI


GEA VAHTRA


KARLI VARBLAS


Klassijuhataja: Anne Kruuse

52. lend 2011

LIIS AGU


EEVA ARNOVER


JÜRI-TAAVI HEIN


KADI KASEPÕLD


KÄTLIN KATKOSILT


PETER KOVALEVSKI


KIRSIKA KULL


KRISTJAN LEMMSALU


MADIS LUIK


OTT MATIISEN


KASPAR MESILA


VALLO MIHKELSOO


HENDRIK MÖLS


MERI-LY NIKINEN


LIIS PARŠINA


PIRET PÕLLUMÄGI


ESTER ROOSIPUU


RAUNO SAVOLAINEN


BIRGITA SILBERG


ALEX STEINBERG


SIIM SUURKASK


ROBERT TIIS


EPP KRISTEL UIBO


MONIKA UUSTALU


MANN-MARIIN VAHTEL


ARINA VASSILJEVA


EGLE VIIGIPUU


TARMO VISK


FRED VUNK


MARGOT ÕUNAPUU


Klassijuhataja: Epp Tähe


ERICH-ALVIIN AIAOTSA


JUHAN-KUSTAV AIAOTSA


KAAREL HORDO


NATALIE JOMM


ASTRIT KARRO


HANS-KRISTJAN KARU


MERILIN KASELAID


KIRSIKA KERNER


HENDRIK KONT


KADI KROON


KELLI KULDVEE


ANETT LEETJÕE


TÕNIS LOORITS


KADRI NOKKUR


LINDA OJAMETS


HANNE-LOORE PAJUSOO


PIIA PLOOVITS


RAGNAR REBANE


RIIN REILJAN


MERLI SALURA


RASSEL SALUSTE


KAUR SULTS


EVA-LIINA TAMM


KELLI TALVING


KAIA TÜRNPU


KARRI URBAN


ANDERS UUSNA


Klassijuhataja: Monika Aljas


REIMO AEDVER


SILVER HANIKAT


OVE HANSSON


SILVER KUKLASE


MARI LEMBKE


ANNIKA LEOK


MART PUKK


SIIM SEIN


LIIS SIREL


MAREK SONN


RASMUS TÄHE


SANDER VEINBERG


MAIT VESTEL


GRETE VILBA


Klassijuhataja: Ülle Pässa

53. lend 2012

DEN-DANIEL DOBRUS


SOFIA JAVORSKAJA


KERT JOANDI


JOHAN JÕFFERT


ELIIS KOSSESON


AIRE KOZLOVSKIS


MÄRT MÄNNIK


CEIDY NARITS


CRISTOPHER OJASAAR


SANDER ORASI


MONA LISA PAJULA


SILVER PORTUGOV


KIRSIKA RANDJÕE


ELIS RODENDAU


KERTU RÄPP


STEN SALISTE


MERILY SALURA


RANEL TARTU


STEN TARTU


VIIVIKA TIIRIK


SANDER TUISK


LEEN VEERING


Klassijuhataja: Ave Oja


ANN ARO


PAULA BIRK


TANEL JÜRGENSON


KADI KAHRO


DEIN KASELA


HANS-KRISTJAN KAUTSAAR


JANNO KERTSMAN


KADI KOPPEL


ANETT KRUUSMAA


JÜRI LUTSOJA


VERONIA LUTTER


KERT MAASIK


KELIANN PRITS


HELENA RAUD


TIINA SAVOLAINEN


REGNE SOON


MARI-LIIS TARTO


MARKO TEEÄÄR


JANEK TOHVER


SVEN-AUGUST TOMSON


MARILYN UUSNA


Klassijuhataja: Avo Ollerma


ALO JÕGILA


GARLY KAART


KAROLIN KALDAM


HANS-GUSTAV KIIPUS


GERRET KIRSIPUU


KATRIN KRUUSEMENT


RAIN KUIV


RAIGO LAIDSALU


ARNOLD METSIS


RAINER OJAMAA


STEN RIITMURU


ANASTASIA ZORINA


ELARI TEEÄÄR


EVELIN TRAKS


RENE TÄHE


MARIANNE ULM


Klassijuhataja: Rein Tint


KARMEN KOTKAS


KERLI MIIL


JANELI NIINE


KAIDI PERNAU


MARTIN VENNO


Klassijuhataja: Janne Toomet

54. lend 2013

KARL AAVIK


KADI GRAHE


KEIMO HANIKAT


LAURA JÕGISOO


MARIS KAHRE


KARRO KORONEN


UKU KRUUSAMÄGI


LIIS KÄEN


HELERIN LAANISTE


SANDRA LEIS


AIMAR LEPPENEN


GERT METSIS


MALLE MIHKELSOO


SVEN-EERIK ROSS


MARKEN SONN


LIISA TAMM


TAGE TREI


JANETE TRESTIP


KELLI TULVIK


Klassijuhataja: Mare Kivistik


HUGO AAVIK


SANDER ALJAS


SANDRA JÄRVSALU


RENEE KUKATS


ELISE LOORIS


ANTS NOKKUR


JANNE PAJULA


CAROL RÜÜTSALU


ERKKO-MIKK TÄHT


MARLET UNGA


LAURA VAAKS


Klassijuhataja: Astrid Sildnik


HELINA KARRO


MARILIIS LOBJAKAS


KEVIN SAADI


SIIM SUUROJA


LIISI VILBA


Klassijuhataja: Janne Toomet

55. lend 2014

HUMANITAARSUUND:


ENELI AMUR


RAIN EINARD


KRISTIINA KLAAN


PEARU REEK


KATRE SARV


KÄTLIN SIMSON


KATRIN TANISTE


OTT UUSMAA


SANNA VASEMÄGI


HANS KRISTIAN ÕIS


TEHNOLOOGIA- JA SISEKAITSE ÕPPESUUND:


GERT AASJÄRV


ANNIKA ARENG


RAINO ARJUKES


KRISTIAN-KARLY AVIKSON


REELIKA IVENKOVA


KARL-HINDREK KASK


MADIS KESKÜLA


KATRINA KILK


DIANA KOROBKOVA


LAURA-MAY LIIN


RAILI LIIVA


MARKUS NURMSALU


EGON PEETERSMANN


REAAL- JA LOODUSAINETE ÕPPESUUND:


MART ABEL


ALEX HIIS


GERT KAASIK


ELIS KEVVAI


INGRID LEPIK


INDREK OJAMETS


ALLAR OLL


TIIA REINIK


KATI SALA


EVI SCHULTS


HENRY STEINBERG


HELENA KERSTINA TINTSE


MIKK VACHTMEISTER


JARMO VAIK


LAURA VALDMA


Lennu klassijuhataja: Kadri Uustalu

56. lend 2015

HUMANITAARSUUND:


SILVER ALJAS


KRISTI JÕGILA


MERILY KOMBE


ADELE MESIKÄPP


KATI MÄESEPP


SANDER MÖLDER


MADIS ROSAR


RUSLAN SEREDJUK


ESTER TAMM


TEHNOLOOGIA- JA SISEKAITSE ÕPPESUUND:


KRISTINA KOROBKOVA


SIIM KURVITS


LIISI KURVITS


MARIAN LEPP


KADY LEPPIK


STEN-RIHARD NOKKUR


RANDO RANDOJA


KRISTEL TALV


REAAL- JA LOODUSAINETE ÕPPESUUND:


DIANDRA ANNISTE


NORMAN-HARLY HEINSAAR


KRISTJAN JUNUS


HANNA JÄRVELAID


MIHKEL KOTKAS


KARDO LUDVI


LIISI NÕMMELA


HELINA TROSS


KERTU SAVITSCH


KARMEN VEERMÄE


Lennu klassijuhataja: Kaia Laansoo

57. lend 2016

REAAL- JA LOODUSAINETE ÕPPESUUND:


ENELY ALJAS


SIIM EENSOO


LINDA JOHANNA HARMIPAIK


ANDREAS HEIN


HANNA HEINNURM


KASPAR HORDO


STEN-GREGOR KELLO


RASMUS KAUR KOIDUSTE


ANDERO KURIKS


ANNELI LAAGUS


PAUL LIIBERT


MARY-LIIS NARITS


PAULIINA SIIMUMÄE


KERTU SIKK


JOOSEP SILVER


KRISTEL-LIIS SIREL


TÕNNO TINT


KAROLIN VÄLJARI


TAURI KROON


SOTSIAAL- JA RAKENDUSAINETE ÕPPESUUND:


KRIS KALLAS


ASKO MANDER


RAIT RENTER


KÄTLIN-MARIA SAAR


ILLE SAAR


VERONIKA SEREDJUK


HANNA TAMME


Lennu klassijuhataja: Kristel Kook-Aljas

58. lend 2017

AKADEEMILINE ÕPPESUUND:


ATS ALTMETS


KARL JENSEN


JARMO JÄRVSALU


ELIZABETH KIVI


MARI-LIIS MEHIKAS


INDREK OJAMETS


STEN PRIISALU


RISTO REILJAN


LAURA REINS


HENRI ROOTS


ASKO TAMM


TAAVI TOMINGAS


SIMONETTA VAHTER


JAN-MARTIN VANDRECHT


MARIO VEELAID


ELARI VEIDIK


SOTSIAAL- JA RAKENDUSAINETE ÕPPESUUND:


MIHKEL ERENVERT


KAROLIINA HANGA


SANDER LAENESTE


HANNA-LIISA LIIN


RIIVO NIINE


NELE ROOS


LEMBI ROOSA


TANEL RÄÄK


TANEL SAARKOPLI


KELLY TALIMAA


MAILIS TIIRIK


ITI TOMINGAS-ORAS


ALARI JOONA


Lennu klassijuhataja: Sigrid Kaju

59. lend 2018

AKADEEMILINE ÜLDHARIDUSE ÕPPESUUND:


ELISABETH ABEL


LINDA MARII ALJASMÄE


KENDRA ANNISTE


KRISTIN EINASMAA


AKSEL HEISKONEN


KIRKE HORDO


KÄRT-KRISTIIN JAAGU


KEITI KAASIK


KIUR KALME


HANNA-KRISTIINA KARU


HANNA-LIIA KIIPUS


ELISABETH KOIDUSTE


LIIS KOTSELAINEN


ANDREE KURIKS


MAIRO KÜTT


ROLAND NIIDAS


ARNO NOKKUR


ERGO OLL


KIRTI PRESS


ROBIN RAIDE


JOHANNA REINVALD


KAIA SINILAID


LISETTE SIREL


MOOLEN VEERING


SISEKAITSE ÕPPESUUND:


ERKI-STEN ILJIN


AMANDA KAIJANEN


LIZAN KOIDUSTE


KARMEL LAISSAR


MARKO LEPIK


KRISTIINA OSTAPIV


HELERI PERNAU


AET POOLMA


IVIKA SAAR


ÕNNELA SCHAFFRIK


RANNO SULTS


ANITA TSIMOLONSKAS


NELE VÖLCKER


Lennu klassijuhataja: Kaia Laansoo

60. lend 2019

AKADEEMILINE ÜLDHARIDUSE ÕPPESUUND:


KARMO ABRAM


ANNETTE AULIK


KAROL HANGA


JANNO MARTIN INNO


LEILI KALJAS


KARL KIVISTIK


BERTA KOIDUSTE


KARIN KORONEN


MARIKE LEPPIK


RISTO MERDENSON


KEIDI NAEL


MÄRTEN NIKINEN


JÜRGEN NURMIK


ANDI NÕMMELA


RASMUS PAE


LIIS PAJUSTE


KARINA PORMANN


LEANNE SIIMUMÄE


PILLERIIN VÄSTER


SISEKAITSE ÕPPESUUND:


ELLO HEISKONEN


JAANIKA KESKÜLA


RASMUS MAJAS


PILLE MIHKELSOO


ALINA RATUŠINA


ANNALIISA RUSI


KAREN-CRISTLE SALUPÕLD


KÄTLIN SALUPÕLD


KARL-KRISTER SMITT


KARL OSKAR TINTSE


MARIN VARUL


Lennu klassijuhataja: Epp Tähe

61. lend 2020

MEELIMARI ALJASMÄE


KENT AUS


MICHAEL HELŠTEIN


AKSEL KELDER


KRISTJAN KELDER


MIMI KRUUSING


GRETE KÄEN


KEN METSIS


KÄTLIN NAEL


ESTER OJASAAR


REBEKA OJASAAR


LINDA PALO


ARMIN RIIS


JOHANNA MARIA ROOMET


ANNALIISA ROOTS


ERICH ROSIN


MERLYN SAGAJA


GRETE SARV


KEILI SIIMUMÄE


HANNA-LOORE SULÕND


ELISA TSIMOLONSKAS


HANNA VAARMANN


EERIK VAREND


ELISABETH VEINPALU


PRIIT VESTRIK


TIIT VESTRIK


MARTIN VIIKLAID


RANDO VILBIKS


Klassijuhataja: Liina Urgas

34. lend 1993

RIINA HEIN


LAURI KALJU


TEA LAUR


PIIA LUDVI


ARDI MITT


ARMIN PRESS


ARDI REBANE


SIIM SALISTE


RIINA VAINU


NELE HAAMER


LEMBE KOIDUSTE


ELEN KORONEN


SVETLANA KUZMINA


KÄRT KÜBAR


ANNE LAANET


MERILYN LEPP


LISEL LINK


KAJA SANGLA


AIVE SOILTS


MAIRI TEHVA


KÜLLI VAAKS


EVELIN VOOLRAND


Klassijuhataja: Leida Tiis

32. lend 1991

VALERI AAVA


KAILI AAVIK


AVELIN ALJAS


MARTIN BAHOVSKI


ANDRUS DANILOV


AIME FILATOV


ANNIKA FILATOV


EDA HEINSAAR


KERSTIN KASK


JANEK KEERNIK


AGNE KOTKAS


KAIDO KUBI


ANDRO KURIKS


PILVI KULL


TEET LAUR


EERO LEEDMAA


VELI-MATTIAS LILLE


HILLE LUUP


AIVAR MATLA


KATRIN METSIS


ENERI NIKITIN


MARGE OKS


IMRE PERLI


SIRJE PÕLLU


REIMO RANNU


REINO REILJAN


AGNES RÄNI


JÜRI SAAR


TERJE SAULEP


IVO TALI


KATRIN TUULEVESKI


ÜLLE TÕNUS


JANEK ZALITE


MAI-LIIS UIDAKÜLL


KAIE VAAKS


Klassijuhataja: Ester Salumets

2. lend 1961

SAIMA ALJAS


HELGI LINDJÄRV


OTTO KRUUSEMENT


KALJU LOTT


JAAN MARCINKIEVICZ


ARVO MEETUA


TIIU METS


HELLE MOOR


REET PÕLDMA


KALLE RÄSSA


TIIU VAHTER


HELMI VAINIKKA


Klassijuhataja: Virve Toomsoo

16. lend 1975

ANDRUS ELM


JAAN GRÜNLING


ILMARI KARMO


HELLE KARRO


MAIRE KARRO


REET KORN


INGRID KRUUS


IMRE KUKK


SIIRI KÄRNER


MARE LASS


MARIKA MERESAAR


AET NETTAN


INGRID OJAPERV


SIGNE OTS


SIRJE PÄRI


MEELIS PÄRSIK


IVAR SÖÖT


ILME TOIVONEN


IVI VAIDLA


HILLARI VARBLAS


SIGNE VENTSEL


AARE VIIRA


Klassijuhataja: Heljo Siil

3. lend 1962

TEET AASAMAA


MAIGI ALTJÕE


LEILI HEINMETS


ELLE JÕGISOO


EVI KELLO


REIN KUULME


MATI MATVEI


VIRVE METSIS


MILVI METSOO


ÕILME SUMLA


JOE SÖÖT


VALMI TALI


ELVI TAMMISTO


TIIA PIHO


VALVE VILBA


Klassijuhataja: Juta Ojamaa

4. lend 1963

JAAK AID


SIIM AID


AINO GRUUSE


AIMI JÕHVERD


HELLE KARU


MARJE KLOOSTER


ANTS KÄRNER


TIILIA LOTT


TAIMI NAHKUR


MAIE NORVIK


NEONILLA OBOLENSKAJA


VELLO PAK


AINO SUURSILD


HELGI SÖÖNURM


KAIE SUMLA


EVI TREIMAN


LY VALDI


Klassijuhataja: Anna Krjutškova

5. lend 1964

REET KRUUS


HELGI LEMMSALU


MIRJE LOHU


LEMBIT LOOGVÄLI


ENE MÄGAR


TOIVO ORGJÕE


JOHANNES PRESS


HJALMAR PRIISALM


SAIMA RAAVA


ELME RAIDLA


ANDRES REHEMAA


OLAVI RÕIGAS


Klassijuhataja: Hilje Pada

6. lend 1965

JOHANNES FERSCHEL


MAIE EENOK


MILVI JAAGUS


JÜRI JÄRVE


PILVI LEEMETS


KALJU PREIMER


AVO SINIVEE


JÜRI SOOJÄRV


EVI SUURSILD


ANTS TÖNSTEIN


EVI URKE


Klassijuhataja: Eha Abroi

7. lend 1966

AIN ALLAS


LIA ALLAS


VALDEK ESLON


NIKOLAI HARANEN


AIME JÕGILA


ANTS KIVISTIK


LIILJA KRISTAL


RIHO KÕUSAAR


MATI LEPP


UNO MALK


PRIIT MÄNNIK


KALJO PILLARO


REIN PÄRN


HELGI RANDMAA


INGRID RANNE


AINO RAPPO


LIIVIA TAARMANN


LAIDI TEDREMETS


MARGIT VIIDUL


LUMME VÄLI


KLAUS URVA


Klassijuhataja: Laine Puks

8. lend 1967

MARET ALAND


KALLE ALJAS


ELVE ALTPUU


MARGIT ANT


PAAVO ARRO


HELLE EENOK


ÕIE HAABU


AGU HALLIKMAA


KALLE HEIN


MALL KASELAAN


MARE KOEMETS


REIN KRUUSMAA


REIN NAEL


VÕIBO PIKKEL


ANTS VAHI


AIN VÕMMA


Klassijuhataja: Silvi Kaidla

9. lend 1968

KARIN ANTONIS


MAIKE ESLON


INGRID KALLASMAA


ANNE KÕUSAAR


HILJE KUUTOK


ALVI MOOR


EVE PEHKA


SAIDA RAJA


RIINE ROOSENBAUM


KAIE KÜNNAP


MALLE PRIISALU


MALLE PREIMER


VIKTOR SMIRNOV


Klassijuhataja: Leida Paavel

10. lend 1969

REIN HIIETAM


HANS JÄRVIK


ENE KARJAMAA


AHTO KARNER


HELJA LEMMSALU


TERJE LUDVI


HEIKI OONA


JÜRI PÄRT


SIRJE RASK


MOONIKA REMMELKOOR


AIN SALUMETS


INGE TAEL


ANNE TALI


ELLA TÕLDSEPP


SALLI VAINOLA


LEMMI VÄLI


Klassijuhataja: Laine Puks

11. lend 1970

HARRI ILVES


REIN TINT


VIKTOR JUNOLAINEN


MAIT JÕGISOO


TAMARA KAIJANEN


PEEP KRUUSMAA


JAAN KUHLBACH


ÕILME KUKK


KUNO NIKITIN


PEEP PAJUS


RENNA PÄRN


RIINA PÜSS


MILVI TARBE


JÜRI MATVEI


VALVE PIHELGAS


Klassijuhataja: Silvi Kaidla

12. lend 1971

TIIT JÕGISOO


TIIU KALLAS


VELLO KIVISTIK


RIINA KUHLBAHL


ANTS LEPIK


JÜRI LOOGVÄLI


LEIDA MELB


LUULE MÖLDER


MERIKE OJASALU


AUNI ORGJÕE


ÜLO PEHKA


ANNE PERN


MAIMO PÄRN


REET ROOMET


MARI TALI


TIIA TAMM


MEELIS UUSTALU


MAIMU PIIBUR


Klassijuhataja: Anna Krjutškova

13. lend 1972

MEELIKA AAVA


REIN AALBOK


INGRID ALJASMÄE


ÜLLE BURKET


ILME KUIV


PEETER KÄIT


RAIVO KUULME


ÜLO LINDJÄRV


ÕILME MÖLL


MARE ORAS


LAURI PIKKOJA


VILVE INDUS


SIRJE VOOLAID


VIIVE VARBLAS


GALINA KAIJANEN


VALERI SMIRNOV


JÜRI SILLASTE


MAIT TINT


JAAK TUULEVESKI


MAIE ÕIS


RIINA PÕLD


HELI SONN


Klassijuhatajad: Eha Pedjasaar ja Silvi Kaidla

14. lend 1973

SIRJE ALAND


EVI ALTPUU


URVE BETLEM


ALAR JUHANDI


MARE JÕGISOO


LIIVI JÄRVE


URVE KEEL


MARE KOLSAR


VEERA KOSTAP


ALAR KULMATS


ÕNNE KURVET


LAUR LEPIKULT


TIIU LÕOKE


TIIT OJANURM


HELLE OTENURM


ESTRA RANDMAA


MAIE REINLA


LEILI TAEL


TIINA TALIMAA


LIINA VAHTER


MOONIKA VOOG


AIRI VILEPILL


Klassijuhataja: Aino Voitka

15. lend 1974

VIIVIKA ARUSTE


OLGA KOSTAP


PEETER KRJUTŠKOV


SIRJE KÜTISAAR


AIVAR LEPASSAAR


VALVE MIHKELSON


JAANUS NEITOV


MARJU OJASALU


ÕNNE PERN


EHA RAAVA


ERLEND SEPP


IMRE SIIL


ARVO SILM


MERIKE SINEP


ANDRES SUIK


SILVA SUIMETS


AVO TAMME


KLAARA TENNO


URVE VAARIKA


HELDA VARBLAS


Klassijuhataja: Dolly Ilves

17. lend 1976

JÜRI EINROOS


MARE KASELA


MARGO KLAAR


TIIT KORN


TIIU KRUUSEMENT


TOIVO KUKLASE


IVAR LEIF


PIRET LÕHMUS


KAILO MEESAK


JALMAR NEITOV


SIRJE NIIHOLM


MERIKE ONNA


TIINA PAJURI


ENE PETTAI


MARET PIHL


TIIA RANDOJA


URMAS REINIK


KALJU ROOSNURM


KARIN SOKK


VILLU SUIK


TIIA TAMMELA


HENDRIK TAMMISTE


JAAN TANING


GEORG TENNO


SIRJE TILGA


URMAS TÜRNPU


IMBI UUSMAA


KAJA UUSTALU


HEIKI VALLISTE


Klassijuhataja: Laine Tammemäe

31. lend 1990

ANNELI BAIKOVA


ANNELI DANILOVA


EGON HIIETAM


SIIVI HINTS


RAIN INNO


JANEK JAANUS


REGINA JOMM


ALVAR KASERA


KAIRE KASO


MARGIT KOTKAS


TIIT KÄBA


KADRI LIIN


RIIA LEEDMAA


KRISTA NOKKUR


ARMIN PAJUSOON


KAILI SUKK


HEIDI ZALITE


TAAVI TEDER


PILLE TIIS


EDITH ÜTT


Klassijuhataja: Mati Ruul


HILLE AUN