1.klassi vastuvõtmise taotluse esitamine

Loomise kuupäev 15.04.2020

Et Teie laps saaks asuda õppima alates 01.09.2020 Kose Gümnaasiumisse, palun täitke vastav taotlus arvutis, digiallkirjastage see ja saatke kooli üldmeilile kool@kose.edu.eelink opens on new page.

Kui Teil ei ole võimalik digiallkirjastada, siis võite saata täidetud taotluse ilma allkirjata meilile. Kui eriolukord läbi saab, siis astute koolist läbi ja saate kirjutada taotlusele ka allkirjad. Kolmas variant on täidetud ja allkirjastatud dokument pildistada ja edastada pilt kooli meilile. Eriolukorra lõppedes saate originaaldokumendi kooli tuua.

Lisaks taotlusele on vaja koolile saata (tuua):

1)      Lapse isikut tõendava dokumendi koopia  (sünnitunnistus, ID-kaart või pass).

2)      Taotluse kirjutanud lapsevanema või seadusliku esindaja dokumendi koopia.

Sobib, kui saadate dokumentidest kvaliteetsed pildid või siis skanneeringud.

3)      Perearsti tõend. Sellega ei ole kiiret, võite tuua ka septembriks.

Õpilaspileti pilti ei ole vaja tuua. Kool kutsub septembri algul Pildikompanii, kes teeb  igast lapsest digitaalse dokumendifoto. Kool tellib õpilasele Eesti Õpilaspileti (e-õpilaspileti). Kiibiga e-õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühissõidukites (Ühiskaardi asemel).

Lisainfo:

Lapse eeldatavad oskused