9. klasside ooperikülastus

Loomise kuupäev 03.02.2020

31.01.2020 külastasid Kose Gümnaasiumi 9.klasside õpilased haridusprojekti "Ka ooper kõlab tuttavalt” raames Rahvusooperit Estonia ning vaatasid Charles Gounod’i ooperietendusest "Romeo ja Julia".

Haridusprojekt oli mõeldud põhikooli- ja gümnaasiumigruppidele ning selle eesmärgiks tutvustada ooperit nii publiku kui ka lava poolelt. Kuna projekti ülesehitus oli mängulises võistlusformaadis, siis kõik osalejad said kingituseks ooperivihiku ning võistluse võitnud meeskonna liikmed ooperikülastuse Rasmus Puuri etendusele "Pilvede värvid".

NB! Rahvusooper Estonia palub haridusprojektis "Ka ooper kõlab tuttavalt” osalenutel huvi korral joonistada ja kirjutada, mida nähti ja kuuldi. Tööd saab viia või saata aadressil: Rahvusooper Estonia, Estonia pst 4, Tallinn 10148, hiljemalt 1. maiks 2020. Suve algul autasustatakse parimaid kunstitöid ja pannakse välja näitus noorte töödest.

#ooperinoored

Viimati muudetud 03.02.2020.