Uudised

Kooli direktori pöördumine õpilaste poole 18. september Cathy Sildver


Vandaalitsemisest Kosel

Head õpilased, olen väga mures viimasel ajal toimunud vandaalitsemiste pärast Kosel!  Korra rikkumist on esinenud erinevatel avalikel objektidel - lõhkumised lauluväljakul, katkised atraktsioonid mänguväljakul ning ebasündsad joonistused Kose skatepargis.

Oletatavasti õpivad vandaalitsejad meie koolis, mis paraku tekitab negatiivse kuvandi Kose Gümnaasiumile tervikuna. Koolijuhina ootan kõikidelt õpilastelt kultuurset ja viisakat käitumist ning seda ka väljaspool kooli. Pean oluliseks, et meie kool võtab sotsiaalse vastutuse ja panustab nende objektide korrastamisse. Seetõttu võtavad järgmisel nädalal (21.-25. september) kõik Kose Gümnaasiumi õpilased osa koristustalgutest kehalise kasvatuse tundide raames.

Meie koolis õpivad fantastilised õpilased, kes on kultuursed, hoolivad ja peavad lugu turvalisest elukeskkonnast. Nii ollakse üheskoos valmis ümbritseva keskkonna parendamiseks!

Martin Medar

 

 

Vandaalitsemisest Kosel

Head õpilased, olen väga mures viimasel ajal toimunud vandaalitsemiste pärast Kosel!  Korra rikkumist on esinenud erinevatel avalikel objektidel - lõhkumised lauluväljakul, katkised atraktsioonid mänguväljakul ning ebasündsad joonistused Kose skatepargis.

Oletatavasti õpivad vandaalitsejad meie koolis, mis paraku tekitab negatiivse kuvandi Kose Gümnaasiumile tervikuna. Koolijuhina ootan kõikidelt õpilastelt kultuurset ja viisakat käitumist ning seda ka väljaspool kooli. Pean oluliseks, et meie kool võtab sotsiaalse vastutuse ja panustab nende objektide korrastamisse. Seetõttu võtavad järgmisel nädalal (21.-25. september) kõik Kose Gümnaasiumi õpilased osa koristustalgutest kehalise kasvatuse tundide raames.

Meie koolis õpivad fantastilised õpilased, kes on kultuursed, hoolivad ja peavad lugu turvalisest elukeskkonnast. Nii ollakse üheskoos valmis ümbritseva keskkonna parendamiseks!

Martin Medar