Kose Gümnaasiumis toimusid toitumis- ja kokkamisalased töötoad!

Loomise kuupäev 17.09.2020

Kose Gümnaasiumis toimusid PRIA toetusel Rahvatervise Akadeemia poolt läbiviidud vahvad töötoad Fruktodisain ning Maitsete salapärane maailm! Töötoad leidsid aset neljal päeval ning olid suunatud 2.-6. klassi õpilastele.

Rahvatervise Akadeemia poolt Kose Gümnaasiumi õpilastele vaid kiidusõnad:

"Täname väga toreda võimaluse eest Teie koolis lastele toitumis- ja kokkamisalaseid töötubasid pakkuda! Lapsed oli tõeliselt vahvad ja saadud tagasiside põhjal võib vist arvata, et jäid ka väga rahule. Meil oli suur rõõm nii toredate lastega kokata ja töötubasid teha. Porgandi kotletid olid tõeline hitt ning väga muhedaid ja üllatuslikke reaktsioone said ka peedimuffinid! :)

Viimase grupi tüdrukutega tegime lausa sotsiaalse katse, kus leppisime tüdrukutega kokku, et me ütleme, et peeti muffinisse ei pannud (kuna esialgne reaktsioon oli peedimuffinile suht alati küllaltki negatiivne). Ja kui siis muffinid valmis said ja sööma asuti siis arvasid noormehed, et jah, täiesti tavalised šokolaadi brownied ja teistsugust maitset väga ei ole küll (paar poissi küll midagi teistsugust arvasid maitses olevat aga ei kahtlustanud peeti). Kui siis tüdrukud ütlesid, et tegelikult oli seal peet ka sees, siis olid reaktsioonid lõbusad. Kelle meelest tõmmati neid alt, kelle meelest hakkas muffin kohe teisiti maitsema ja kolmandad ei suutnud uskuda, et seal tõesti peet sees on, sest peedi maitset väga tunda ju ei olnud."

Vaata ka galeriid vahvatest töötubadest!

Viimati muudetud 25.09.2020.