Козеська Гімназія намагається знайти місце у школі для дітей українських сімей / Kose Gümnaasium püüab leida koolikoha igale Kose valla Ukraina pere lapsele

Loomise kuupäev 07.03.2022

Козеська Гімназія намагається знайти місце у школі для всіх дітей українських сімей, які прибувають до Козеської волості.

Для цього одному з батьків потрібно зробити письмову заяву до школи.

Після цього школа зв'яжеться з вами і дитина зможе розпочати навчання.

Козеська Гімнізія надасть учням необхідні учбові посібники.

Всім учням з України буде призначено товариша, який допоможе адаптуватися у школі!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Анна Назаренко тел. 53571921

anna.nazarenko@kose.edu.eelink opens on new page

________________________________

Kõikide Ukraina peredele, kes tulevad Kose valda, püüab Kose Gümnaasium leida koolikoha.

Selleks tuleb lapsevanemal teha koolile kirjalik avaldus. Peale seda võtab kool teiega ühendust ja laps saab alustada kooliteed! Vajalikud õppevahendid tagab õpilasele Kose Gümnaasium.

Kõikidele Ukrainast tulnud õpilastele määratakse klassis ka oma sõber, kes aitab kohaneda kooliga!

Täpsem Info Anna Nazarenko tel. anna.nazarenko@kose.edu.ee

Viimati muudetud 27.05.2022.